Zobrazit archivE-mailVytisknoutExportovat ICS

Divadlo

Divadelní vystoupení. Theatre, prkna co znamenají svět, činohra, komedie, tragédie, herci a herečky, zpěvačky a zpěváci, pěvci a pěvkyně, kulisy, divadelní bar, foyer, uvaděč, pokladna...

   
 
Obrázek akce Datum Název akce Místo
DNz - ZÁŘÍ / September
12.09.17, 19:00h
22.09.17, 20:30h
Divadlo Na zábradlí
Vosto5: Kolonizace – nový počátek
21.09.17, 20:00h
24.09.17, 20:00h
Divadlo Archa
Severský divadelní večer: AnderSen
22.09.17, 19:00h
22:00h
Divadlo Na zábradlí
Forest (ISR) // Klubovna // 23/9/2017
23.09.17, 20:00h
22:00h
Klubovna
Improvize - večer divadelní improvizace
24.09.17, 20:00h
22:00h
Venuše ve Švehlovce
Irvine Welsh: Pohlavní životy siamských dvojčat (eng subs)
25.09.17, 20:00h
21:30h
MeetFactory
Sezuan (basierend auf Brecht)
25.09.17, 20:00h
22:00h
Venuše ve Švehlovce
Divadlo Vizita - podzimní termíny v prodeji!
25.09.17, 20:00h
22:00h
Divadlo Archa
Performance Crossings #sound
25.09.17, 20:00h
22:00h
CROSS][CLUB - officiall
White Rabbit Red Rabbit - Halka Třešňáková
26.09.17, 20:00h
21:30h
Palác Akropolis
Thomas Mann / Katharina Schmitt: Krev Wälsungů - derniéra
26.09.17, 20:00h
21:10h
Studio Hrdinů
NaHovna FEST
27.09.17, 18:00h
28.09.17, 00:00h
MusicClub Modrá Vopice
Vol. 55
27.09.17, 19:20h
22:00h
Kino Aero
David Zábranský:Herec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny
27.09.17, 20:00h
21:20h
Studio Hrdinů
Chemické divadlo: Šumava láska - (PREMIÉRA)
27.09.17, 20:00h
21:30h
Venuše ve Švehlovce
David Zábranský:Herec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny
28.09.17, 20:00h
21:20h
Studio Hrdinů
Ferdinande!
28.09.17, 20:00h
21:30h
Venuše ve Švehlovce
Lucie Trmíková: Mlčky křičet
29.09.17, 20:00h
21:30h
Studio Hrdinů
Hurá dovnitř – Divadlo Archa 15 let po povodni
30.09.17, 13:00h
16:00h
Divadlo Archa
Atelier pres Houseland Festival Warm-Up / Bílej Medvěd
30.09.17, 17:00h
01.10.17, 08:00h
Atelier Club
Sudabeh Mohafez: Hoří / Burning (Eng subs)
30.09.17, 20:00h
21:00h
MeetFactory
Gert Hofmann, Lucie Trmíková: Pomocník Walser
30.09.17, 20:00h
21:30h
Studio Hrdinů
Ubu králem: Svoboda! v Divadle Archa
01.10.17, 20:00h
02.10.17, 20:00h
Divadlo Archa
Wolfram Lotz: Pár vzkazů veškerenstvu - novinka
03.10.17, 20:00h
21:30h
Studio Hrdinů
Cross Slam - nová generace vol. 5
04.10.17, 19:00h
22:00h
CROSS][CLUB - officiall
Pičus není kretén (derniéra ve Venuši)
04.10.17, 20:00h
22:00h
Venuše ve Švehlovce
Vysněný Strahov
06.10.17, 19:00h
22:00h
Klub 007 Strahov
Tune Circus (DE) // Diffie Maudit // gammd // Klubovna // 6.10.
06.10.17, 19:00h
22:00h
Klubovna
120 dnů Sodomy Exclusive (+ Party de Sade)
07.10.17, 19:00h
23:59h
Venuše ve Švehlovce
Chemické divadlo: Šumava láska (1. repríza)
08.10.17, 20:00h
21:30h
Venuše ve Švehlovce
Sara Baume: Jasno lepo podstín zhyna - Premiéra
08.10.17, 20:00h
21:00h
MeetFactory
Ondřej Novotný: Série bezdůvodných aktů - premiéra
10.10.17, 20:00h
21:30h
Studio Hrdinů
F. RACEK /život a dílo/
10.10.17, 20:30h
21:40h
Venuše ve Švehlovce
Ondřej Novotný: Série bezdůvodných aktů - první repríza
11.10.17, 20:00h
21:30h
Studio Hrdinů
Ondřej Novotný: Série bezdůvodných aktů
12.10.17, 20:00h
21:30h
Studio Hrdinů
Irvine Welsh: Pohlavní životy siamských dvojčat (eng subs)
12.10.17, 20:00h
23:00h
MeetFactory
Taoufiq Izeddiou / Cie Anania – En Alerte / 4+4 Dny v pohybu
12.10.17, 20:00h
21:00h
Divadlo Archa
Zimní slunovrat - Mestno gledališče ljubljansko v Divadle Rokoko
13.10.17, 19:00h
21:00h
Městská divadla pražská (City Theatres of Prague)
L. Fuks / M. Horanský: Pan Theodor Mundstock
14.10.17, 20:00h
21:30h
Studio Hrdinů
L. Fuks / M. Horanský: Pan Theodor Mundstock
15.10.17, 20:00h
21:30h
Studio Hrdinů
Tadeusz Slobodzianek — Naše třída / poprvé v Praze
15.10.17, 20:00h
23:00h
Divadlo Archa
Irvine Welsh: Pohlavní životy siamských dvojčat (eng subs)
16.10.17, 20:00h
22:00h
MeetFactory
Petra Hůlová: Buňka číslo
16.10.17, 20:00h
21:15h
Studio Hrdinů
Moving Audience: Robert Wilson / Festspielhaus Hellerau
17.10.17, 16:00h
23:55h
Divadlo Archa
KOMEDIOMAT - Praha
18.10.17, 19:30h
22:00h
Rock Café Prague (Official)
Divadlo na cucky - MATE / Pražská premiéra
18.10.17, 20:00h
21:30h
Palác Akropolis
Thomas & Ruhller (NL) — Diner
18.10.17, 20:00h
22:00h
Divadlo Archa
Fénix
18.10.17, 20:00h
22:00h
Venuše ve Švehlovce
Nespavost / Insomnia (English subtitles)
20.10.17, 21:00h
22:30h
MeetFactory
Interaktivní dílna pro pedagogy - novinka!
21.10.17, 10:00h
13:00h
Divadlo Archa
Ingeborg Bachmann: Malina (English subtitles)
21.10.17, 20:00h
22:00h
MeetFactory
SP 2017: Shabazz Palaces
22.10.17, 20:00h
22:00h
Divadlo Archa
Judith Hermann: Počátek veškeré lásky (eng subs)
23.10.17, 19:00h
21:00h
MeetFactory
Irvine Welsh: Pohlavní životy siamských dvojčat (eng subs)
23.10.17, 21:00h
22:30h
MeetFactory
Místa se mění, Dechovka zůstává!
24.10.17, 20:00h
25.10.17, 20:00h
Divadlo Archa
Lucie Trmíková: Mlčky křičet
25.10.17, 20:00h
21:30h
Studio Hrdinů
SP 2017: Lambchop
25.10.17, 20:00h
22:00h
Divadlo Archa
Ivana Uhlířová, Vojtěch Mašek: Mimo zápis
26.10.17, 20:00h
21:10h
Studio Hrdinů
H A L L O W E E N vol.III - tři strašidelný patra v Crossu !
27.10.17, 18:00h
28.10.17, 07:00h
CROSS][CLUB - officiall
Hentai Corporation - Intracellular Pets (křest alba)
27.10.17, 19:00h
28.10.17, 08:00h
Palác Akropolis
Ivana Uhlířová, Vojtěch Mašek: Mimo zápis
27.10.17, 20:00h
21:10h
Studio Hrdinů
SP 2017: Gavin Bryars: Nothing Like the Sun
27.10.17, 20:00h
22:00h
Divadlo Archa
David Zábranský:Herec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny
28.10.17, 20:00h
21:20h
Studio Hrdinů
Moving Audience: About Clouds / Festspielhaus Hellerau
29.10.17, 06:00h
23:55h
Divadlo Archa
Yelloween 2017 - Strašidelný den
29.10.17, 12:00h
19:00h
Žluté lázně
David Zábranský:Herec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny
29.10.17, 20:00h
21:20h
Studio Hrdinů
Sezuan (basierend auf Brecht)
29.10.17, 20:00h
22:00h
Venuše ve Švehlovce
Petra Hůlová/Kamila Polívková: Macocha
30.10.17, 20:00h
21:30h
Studio Hrdinů
Sezuan (basierend auf Brecht)
30.10.17, 20:00h
22:00h
Venuše ve Švehlovce
Petra Hůlová/Kamila Polívková: Macocha
31.10.17, 20:00h
21:30h
Studio Hrdinů
Ferdinande!
31.10.17, 20:00h
21:30h
Venuše ve Švehlovce
Norma 2017
03.11.17, 16:30h
04.11.17, 00:00h
Studio Hrdinů
Ladislav Zibura - Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii @Praha
07.11.17, 18:00h
07.12.17, 22:15h
Kino Aero
Follies
16.11.17, 19:45h
22:45h
Kino Aero
Podzimní Mighty Sounds 2017
24.11.17, 18:00h
25.11.17, 01:00h
Rock Café Prague (Official)
Mladý Marx (Young Marx)
07.12.17, 19:45h
22:45h
Kino Aero
Diáky: Čarodějův učeň ve skalách
12.12.17, 20:30h
22:30h
Kino Aero
Fast Food Orchestra - křest alba Struny + Circus Brothers
21.12.17, 19:30h
23:59h
Lucerna Music Bar
Julius Caesar
22.03.18, 19:45h
22:00h
Kino Aero
Obrázek akce Datum Název akce Místo
Zobrazit archivE-mailVytisknoutExportovat ICS