E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Dvorek žije poprvé | Den dětí
Název akce:
Dvorek žije poprvé | Den dětí
Datum konání:
neděle 31. květen 2015 , 14:00 h - 17:00 h
Místo konání:
Kino Aero - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Nekategorizované
Zdroj:
100749506929406
Kliknutí
262

Popis

Jaro je tady a s ním přichází zase i první z venkovních akcí našeho cyklu "Dvorek žije". A jako první přijdou na řadu děti.

S lektorkami z Aeroškola vyzkouší nejrůznější hry, výtvarné tvoření, animační dílnu a další aktivity, u kterých zažijí spoustu legrace a pořádně se vyřádí. Za každé stanoviště dostanou děti razítko a po nasbírání všech bodů pak vstupenku na některou z našich dětských projekcí. Využít ji budou moci buď hned v neděli od 15.00 na nový český film Malý pán nebo kdykoliv příště.

Odpoledne potom zakončí dětské divadlo s pohádkou Červená karkulka. Pomůže holčička s červeným čepečkem krtkovi, který ztratil brýle? A najde nakonec správnou cestu za svou babičkou? V hravé pohádce na motivy klasického příběhu bratří Grimmů vystoupí Markéta Burešová a Marcela Magdová.

Budeme doufat, že zavládne krásné počasí a dvorek kina se stane příjemným hřištěm a výtvarným ateliérem zároveň. Ale ani v případě deště děti o zábavu nepřijdou, schováme se do kina. Rodiče si mezitím můžou užít odpočinkové odpoledne v Aerobar.

14.00 - 17.00 | výtvarné hry na dvorku
15.00 | Malý pán - projekce filmu
16.30 | Červená karkulka - divadlo

Sdílet Dvorek žije poprvé | Den dětí

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS