E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Koncert (NEJEN) pro šumavskou divočinu č. 7. - TATA BOJS
Název akce:
Koncert (NEJEN) pro šumavskou divočinu č. 7. - TATA BOJS
Datum konání:
středa 18. leden 2017 , 21:00 h - 23:59 h
Místo konání:
Lucerna Music Bar - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
105618493267577
Kliknutí
112

Popis

V LEDNU JDE O HODNĚ - tedy stran divoké přírody v ČR určitě!
Proto Tata Bojs hrají tento lednový benefiční KONCERT PRO ŠUMAVSKOU DIVOČINU č. 7, a nejen pro tu šumavskou..!

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK
bude zahájen v průběhu pondělí 12. prosince 2016 nejdříve prostřednictvím serveru Lucerna Music Baru a samozřejmě také fyzicky na pokladně klubu...
...o případných dalších předprodejích budeme informovat.

Jak mnozí víte, 2. prosince poslanci a poslankyně v Parlamentu velice slušnou většinou konečně schválili novelu zákona o ochraně přírody v ČR, a to včetně nových pravidel péče o národní parky. Je to dobrý a potřebný zákon. Sněmovna jím potvrdila cíl ponechat nejméně polovinu rozlohy našich národních parků divoké přírodě tak, jak je ve světě běžné (protože potřebné), a také doplnila úplný zákaz rozprodeje veřejných (státních/obecních) pozemků na území národních parků, čili už nebude možné je převádět do rukou spekulantů.
Takže je vyhráno, říkáte si? Ano, důvod k radosti to skutečně je, ovšem zatím jen malý a dočasný. Protože teprve až když zákon schválí také Senát (bude hlasovat právě teď v lednu) a následně podepíše prezident, dostane divočina v našich národních parcích skutečně šanci, kterou potřebuje. Je to důležité!
A tak prostřednictvím koncertu tentokrát spolu s Tata Bojs apelujeme na senátorky a senátory, aby dobrý zákon podpořili a doplnili do něj také záruky, že rozšíření míst pro divokou přírodu proběhne v národních parcích v brzkém termínu a začne se s tím ideálně hned a ne třeba až za padesát let. A vy svou podporu vyjádříte právě třeba svou osobní účastí na tomto již sedmém KONCERTU (nejen) PRO ŠUMAVSKOU DIVOČINU v pražském Lucerna Music Baru, nebo třeba podpisem petice za dobrý zákon o NP Šumava, pokud jste jej dosud nepřipojili. Anebo svému senátorovi či senátorce rovnou napište nebo je nejlépe přímo v Senátu navštivte a řekněte jim, co od nich stran projednáívání daného zákona čekáte.
Koncerty pro divočinu podporujeme dlouholeté aktivity Hnutí DUHA - Přátelé Země Česká republika a zároveň bychom rádi, abychom divočinu my lidé, bežní občané, mohli vidět a prožívat nejen v národních parcích. Proto podporujeme projekt Česká divočina, který hledá další místa pro divokou přírodu.

PETICE: www.hnutiduha.cz/petice
PROJEKT: www.ceskadivocina.cz

Sdílet Koncert (NEJEN) pro šumavskou divočinu č. 7. - TATA BOJS

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS