E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Open Studios / Guided Tour / Performance / Afterparty
Název akce:
Open Studios / Guided Tour / Performance / Afterparty
Datum konání:
středa 18. květen 2016 , 19:00 h - 19:00 h
Místo konání:
MeetFactory - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Nekategorizované
Zdroj:
106917149715913
Kliknutí
227

Popis

--- for english scroll down ---
Rezidenti MeetFactory otevřou dveře svých ateliérů během pulzujícího mezižánrového večera. Čeká vás vzrušující cesta po deseti ateliérech, kde aktuálně tvoří umělci z různých zemí světa, která slibuje celovečerní dobrodružné objevování současného umění.

Součástí večera budou komentované prohlídky aktuální výstavy Tušení světla (Galerie MeetFactory) s kurátorem Jarem Vargou a rezidenčního patra s kurátorkou rezidenčního programu Zuzanou Jakalovou.

Těšit se můžete také na mobilní bar v 1. patře MeetFactory s vybranými nápoji a jídlem pro každého a závěrečnou afterparty s překvapením.

//

Our residents will open their studios during the vibrant inter-genre evening. Look forward to exciting trip through the 10 studios of the 10 artists from different countries. Open Studios provide free and open community access to contemporary art to educate and create a dialog between artists and the general public by opening artist´s place of work.

The part of the evening will be a guided tour of our current exhibition The Portent of Light (MeetFactory Gallery) with curator Jaro Varga and guided tour through the residential floor with curator artist-in-programme Zuzana Jakalová.

Look forward to mobile bar at MeetFactory´s 1st floor with drink and food for everyone and surprising afterparty.

Sdílet Open Studios / Guided Tour / Performance / Afterparty

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS