E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Leæther Strip/Klutæ exclusive show + special guest: Jäger 90
Název akce:
Leæther Strip/Klutæ exclusive show + special guest: Jäger 90
Datum konání:
sobota 19. listopad 2016 , 20:00 h - 20:00 h
Místo konání:
Rock Café Prague (Official) - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
108181579582956
Kliknutí
134

Popis

Připravte se na trojitý EBM masakr, který proběhne 19. listopadu v Rock Café!

Premiérové české vystoupení pana Clause Larsena a jeho ikonického EBM projektu Leæther Strip se do tuzemského koncertního povědomí zapsalo velkým zlatým písmem a opentlilo stuhou "KULTOVNÍ". A protože od té doby už utekly tři roky, řekli jsme si, že je na čase to zopakovat.

Proto se Claus s Kurtem 19. listopadu opět do Prahy vrátí – tentokrát však do pohodlnějšího prostoru Rock Café. A aby toho snad nebylo málo, uslyšíme kromě klasického monstrózního vystoupení Leæther Strip ještě jeden regulérní set – vůbec poprvé totiž v Praze budeme mít možnost slyšet Clausův zavedený industriální projekt Klutæ!

A nedosti na tom – abychom dali dánské dvojici mezi dvojitou koncertní porcí prostor si trochu odpočinout, vtrhnou na scénu vlajkonoši klasického oldschool EBM, rostočtí Jäger 90. A že si tahle přes deset let fungující dvojice energií s ničím nezadá s hlavní hvězdou, se premiérově přesvědčíme i my.

Vstupenky seženete počínaje dneškem v předprodejních sítích Ticketpro a GoOut.cz za cenu 350,- Kč (+ poplatky). Na místě potom budou za cenu o stokorunu dražší.

Je sice teprve březen, ale vypadá to, že o jedné z nejzásadnějších (ne-li vůbec nejzásadnější) EBM akcí letošního roku je rozhodnuto už teď. EBM MADNESS!

Sdílet Leæther Strip/Klutæ exclusive show + special guest: Jäger 90

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS