E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

TARJA - PRAHA, Forum Karlín
Název akce:
TARJA - PRAHA, Forum Karlín
Datum konání:
čtvrtek 1. prosinec 2016 , 20:00 h - 23:59 h
Místo konání:
Forum Karlín - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
1129836763743914
Kliknutí
184

Popis

Tarja chystá nové album, představit jej přijede do Zlína a Prahy!

Okouzlující zpěvačka Tarja Turunen urazila od odchodu z Nightwish pořádný kus cesty. Po několika velmi úspěšných sólových albech připravuje se svou kapelou novinku. Finská metalová královna chystá heavy rockové album s názvem »The Shadow Self«, jehož vydání je naplánováno na 5. srpna. Exkluzivního představení se u nás dočkáte hned ve dvou městech. První koncert TARJA odehraje 1. prosince v pražské hale Forum Karlín a druhý 3. prosince ve zlínské hale Euronics!
A pozor! Budou to velká halová představení s monstrózní scénou. Tarja bude mít na pódiu za sebou poprvé sérii LED stěn, na které právě zpracovává animace a videa ke svým písním.
Nenechte si ujít předvánoční představení novinkové desky nejoblíbenější metalové zpěvačky! Jako ochutnávku si poslechněte jednu z písní očekávaného alba...
https://youtu.be/dqZs-DFtx9g
Vstupenky si zakupte za zaváděcí ceny na stání 650 Kč a stání před pódiem 850 Kč platné do 31.8. na webu www.mastersofrock.cz a v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro a TicketArt. Na zlínský koncert jsou v prodeji také VIP vstupenky na sezení za 850 Kč.

Sdílet TARJA - PRAHA, Forum Karlín

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS