E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Lenka Dusilová & Baromantika / Vánoční Koncert / Praha / 19.12.
Název akce:
Lenka Dusilová & Baromantika / Vánoční Koncert / Praha / 19.12.
Datum konání:
pondělí 19. prosinec 2016 , 19:30 h - 22:00 h
Místo konání:
Palác Akropolis - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
1176974799058158
Kliknutí
164

Popis

Supergroup hudebních osobností, kapela Baromantika v čele se skladatelkou a zpěvačkou s fenomenálním hlasem Lenkou Dusilovou, vystoupí 19. prosince od 19:30 v pražském Paláci Akropolis. Vánočním koncertem tak završí velmi úspěšný rok!
Na jaře absolvovala Lenka narozeninové turné po Česku a Slovensku, v létě hostovala na koncertech kapely Lucie a spolu s Baromantikou, která jí skýtá prostor ke kreativní autorské spolupráci, jež uchvacuje kritiky i široké publikum, odehrála desítky koncertů po celé republice.

Vstupenky: 250 / 290

www.lenkad.com

Baromantika mluví vlastním hudebním jazykem, který se pohybuje ve vřelých i chladných akusticko-elektronických krajinách. Do osobního písničkářství tak vstupuje elektronika, tribální beaty, zkušenost jazzových hráčů, prvky současné kompozice i dubstepu.
„Jsem ráda, že se dosud můžu zcela svobodně realizovat skrze hudbu, ať už sama či s výjimečnými hudebníky, s nimiž sdílím kapelu Baromantika,“ říká o své tvorbě Lenka.
Kromě sólového vystupování, Baromantiky, je Lenka pro svůj nezaměnitelný hlas hostem na řadě desek a koncertů předních muzikantů české scény. Je též součástí multižánrového projektu divadelního uskupení Spitfire Company, se kterým absolvovala evropské turné s představením One Step Before the Fall, jež získalo i jednu z nejprestižnějších tanečních cen Herald Angel Award.


Sdílet Lenka Dusilová & Baromantika / Vánoční Koncert / Praha / 19.12.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS