E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Zvedni-zadek.cz - PROMÍTÁNÍ Z CEST - vyber dvě země!
Název akce:
Zvedni-zadek.cz - PROMÍTÁNÍ Z CEST - vyber dvě země!
Datum konání:
středa 11. listopad 2015 , 20:00 h - 20:00 h
Místo konání:
Klubovna - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
117867181906530
Kliknutí
230

Popis

Komunita Zvedni zadek vzniká v září 2014 jako odpověď na pražskou přehlcenou scénu, kde často kvantita drtí kvalitu. Vždy jsme si kladli otázky, proč jsou kluby často prázdné a pro koho jednotliví promotéři akce vlastně dělají? Chceme, aby každý náš návštěvník byl zároveň i organizátor a mohl do programu akce promluvit. Proto před každou naší aktivitou dáváme možnost všem návštěvníkům hlasovat a utvořit tak program, o který bude zájem.

Každý měsíc probíhá přednáška o 2 zemích, které si můžete sami vybrat v rámci hlasování na webu zvedni-zadek.cz. Koncept předpokládá, že se na akci sejdou jak začínající, tak "pokročilí" cestovatelé. Proto bychom rádi vždy ukázali jednu evropskou a jednu zemi z okolního světa. Hlasovat o tom, co se bude promítat, můžete zde: http://zvedni-zadek.cz/akce/zvedni-zadek-cz-promitani-z-cest-vyber-dve-zeme-4/

Evropa:
1. ŠPANĚLSKO a PORTUGALSKO: road trip ze Santiaga de Compostela do Lisabonu
2. SICÍLIE
3. LITVA, LOTYŠSKO, ESTONSKO

Okolní svět:
1. STOPEM DO KYRGYZSTÁNU A ZPĚT: Cesta stopem z Brna do nejvýchodnějšího města Kyrgyzstánu přes Balkán, Turecko, Gruzii, Rusko, Kazachstán a zpáteční cesta přes Ukrajinu s válečnými hrůzami na Donbase.
2. DEMOKRATICKÁ REPUBLIKA KONGO, RWANDA a UGANDA
3. ČÍNA

Sdílet Zvedni-zadek.cz - PROMÍTÁNÍ Z CEST - vyber dvě země!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS