E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Hatha jóga
Název akce:
Hatha jóga
Datum konání:
pátek 20. květen 2016 , 08:30 h - 10:00 h
Místo konání:
Rybalka - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Nekategorizované
Zdroj:
129070790831266
Kliknutí
242

Popis

*** KAŽDÝ PÁTEK 8:30 - 10:00 ***

Přijďte si vyzkoušet tradiční Hatha jógu a její vliv na vaši mysl a ducha!

Hatha jóga je cvičení pro každého. Protáhne celé tělo, zpevní svaly a zklidní mysl.
Hodina začíná cvičením na rozpohybování kloubů a vazů, spojeným s cvičeními dechovými a energetickými. Rozpohybováním klouby lubrikujeme a promazáváme, aby byly zdravé a pohyblivé až do pozdního věku. Zároveň používáme dechová cvičení, čímž zajistíme přísun nové prány do svého systému a posouváme energii směrem vzhůru, do vyšších energetických center.

Následně se ponoříme do samotných ásan, kterým budeme věnovat největší část hodiny. Celou lekci zakončíme krátkou meditací, abychom si mohli alespoň na chvíli užít působení jógových ásan a dechu na naši mysl.

Tradiční Hatha jóga
Termín: pátek 8:30 - 10:00
Místo: Rybalka, Rybalkova 55, Praha 10

Silvie Cifrincová
Vystudovala jsem obor design prostředí na vysoké škole, ale již v průběhu studií jsem věděla, že můj skutečný zájem se nalézá jinde. Toužila jsem po hlubším poznání. Vydala jsem se proto do Latinské Ameriky, kde jsem se mimo jiné chtěla naučit více o holistických způsobech léčení. To se mi splnilo. Absolvovala jsem nejrůznější kurzy, pracovala jako dobrovolník v různých jógových centrech a ašramech. Také jsem se seznámila z metodou Breathworku (metoda hlubokého navazujícího dýchání), při které jsem na vlastní kůži pocítila silu dechu a jeho schopnost uvolnit staré bloky uložené hluboko v našem podvědomí a v našem těle. Po roce v Americe má cesta vedla do Indie, kde jsem absolvovala Yoga teacher training nejprve 200 a následně 300 hodin. Zabývala jsem se tradiční hatha jógou a pranayamou pod vedením Himalájských jogínů.

Nyní jsem se vrátila zpět do České republiky, abych zde sdílela to, co jsem se za svou cestu naučila, a zkušenosti, kterých jsem nabyla.

Sdílet Hatha jóga

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS