E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

United Islands of Prague 2016 – Největší hudební víkend
Název akce:
United Islands of Prague 2016 – Největší hudební víkend
Datum konání:
čtvrtek 23. červen 2016 , 18:00 h - neděle 26. červen 2016, 20:00 h
Místo konání:
Roxy Prague - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
131308407275424
Kliknutí
556

Popis

LETOS PRVNĚ:

▶︎ nejen v sobotu, ale nově i v neděli
▶︎ rozšířený dopolední program pro rodiny s dětmi
▶︎ Klubová noc na nových místech s těžištěm na Praze 6
▶︎ a k tomu hudební hvězdy na Metronome Festivalu – www.metronomefestival.cz

Hlavní program UNITED ISLANDS OF PRAGUE bude letos probíhat především v sobotu a v neděli 25. a 26. června, kdy spolu s novým Metronome Festivalem zažije Praha ten největší hudební víkend!

UNITED ISLANDS OF PRAGUE hudbou oživí Kinského zahradu, Kampu, Střelecký ostrov a Janáčkovo nábřeží. Tradičně hlavní program festivalu předznamená Klubová noc, která proběhne ve čtvrtek 23. června v pražských hudebních klubech.

Vstup na festival UNITED ISLANDS OF PRAGUE je opět díky podpoře hl. m. Prahy a partnerů ZCELA ZDARMA. Odstartujte prázdniny o týden dřív v Praze!

WEB ▶︎ www.unitedislands.cz
TWITTER ▶︎ www.twitter.com/unitedislands
FACEBOOK ▶︎ www.facebook.com/unitedislandsofprague

#PragueLovesMusic

*************************

Návštěvníci UNITED ISLANDS OF PRAGUE se opět mohou těšit na čerstvou hudební nálož v podání nadějných světových i tuzemských interpretů. Mezi ty nejzajímavější patří velká naděje německé hudební scény, zpěvák a multiinstrumentalista L'aupaire, temně melancholické severské trio Get Your Gun, rakouská elektro-popová formace Leyya a také jedna z nejzásadnějších postav blízkovýchodní undergroundové hudební scény – libanonský hudební producent Zeid Hamdan, který vystoupí s egyptskou zpěvačkou Maii Waleed. Dále zahrají neofolkoví Trad.Attack! z Estonska, kteří sbírají jedno ocenění za druhým či nejskloňovanější polská zpěvačka současnosti Monika Brodka.

Z tuzemských interpretů zavítá na jedno z pěti pódií letošního ostrovního festivalu například Monika Načeva, která zde během jedinečného koncertu oslaví své jubilejní padesáté narozeniny. Výraznou vycházející hvězdou, která si odbyde svou festivalovou koncertní premiéru, je Emma Smetana, moderátorka, herečka a zpěvačka, která v letošním roce zaujala hudební kritiky velmi vydařenou popovou deskou.

Celkem vystoupí více než 100 kapel a hudebních interpretů ze zemí jako je Dánsko, Německo, Irán, Nizozemsko, Litva, Chorvatsko, Rakousko, Polsko, Slovensko, Portugalsko, Estonsko a dalších.

#PragueLovesMusic

*************************

Již 13. ročník multižánrového festivalu UNITED ISLANDS OF PRAGUE proběhne od 23. do 26. června. Letos poprvé bude jeho hlavní program probíhat především v sobotu a v neděli, kdy spolu s novým Metronome Festivalem zažije Praha ten největší hudební víkend!

UNITED ISLANDS OF PRAGUE nabídne také pestrý a originální doprovodný program. Nakonec si dovolíme zopakovat, že vstup na festival je opět ZCELA ZDARMA.

Těšíme se na vás!
#PragueLovesMusic

Sdílet United Islands of Prague 2016 – Největší hudební víkend

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS