E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

White Rabbit Red Rabbit - Miřenka Čechová / Mckenzie Tomski
Název akce:
White Rabbit Red Rabbit - Miřenka Čechová / Mckenzie Tomski
Datum konání:
pondělí 14. listopad 2016 , 20:00 h - 22:00 h
Místo konání:
Palác Akropolis - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Nekategorizované
Zdroj:
141084289691493
Kliknutí
101

Popis

Hra pro jednoho herce, bez scény, zkoušek a režiséra. V hlavní a jediné roli jste už mohli vidět Miroslava Petříčka nebo Lenku Dusilovou.

Další z rabbitů bude navrácející se z newyorské divočiny Miřenka Čechová. Po představení budete svědky ochutnávky připravované hry Mckenzi Tomski Miss Amerika

Mcknezie Tomski, žena dvou a více tváří, žena tekuté identity. Provokuje zažité stereotypy úspěšnosti a dokonalosti, filosofuje nad vysokorychlostní multikulturní společností, a vypráví příběhy “Miss Amerik” – těch z rodu otřesených, vyloučených, ztracených. Její někdy kritický, někdy melancholický stand up se zrcadlí v sérii fotografií newyorské fotografky českého původu Marie Tomanové, jež už delší dobu fotografuje lidi z oblasti brooklynské alternativní queer scény. Budete u zrodu Mckenzie Tomski v Čechách!

Představení White Rabbit Red Rabbit se stalo během několika let doslova hitem v různých částech světa zahrnující i světoznámou newyorskou Broadway nebo festival Fringe Edinburgh. Idea je jednoduchá a promyšlená. Každý večer vypráví Nassimův Soleimanpourův text někdo jiný, který se s textem seznámí až v minutě samotného představení.

V The New York Times doslova napsali: „Hravá, enigmatická, doslova neodbytná show!“ Přijďte se podívat na osobnosti české umělecké a společenské scény v rolí, jak je neznáte.

Sdílet White Rabbit Red Rabbit - Miřenka Čechová / Mckenzie Tomski

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS