E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Asian Dub Foundation (UK)
Název akce:
Asian Dub Foundation (UK)
Datum konání:
čtvrtek 5. listopad 2015 , 20:00 h - 20:00 h
Místo konání:
Lucerna Music Bar - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
141241609551648
Kliknutí
222

Popis

ASIAN DUB FOUNDATION (UK)
5. 11. 2015, doors 20:00
Lucerna Music Bar, Praha
www.musicbar.cz
www.asiandubfoundation.com

Vstupenky v předprodeji 590 Kč + poplatky. Pokladna Lucerna Music Baru (bez poplatků), www.musicbar.cz, Ticketpro, Ticketportal, Eventim. Předprodej startuje 4. 9. v 10:00.


Asian Dub Foundation se po úspěšném vystoupení na vyprodaném festivalu Rock for Churchill vrátí 5. listopadu do České republiky. Přírodní areál vroutecké Myslivny vymění za klubovou atmosféru Lucerna Music Baru, kam přivezou novou desku More Signal More Noise. ADF svým nadupaným festivalovým setem ukázali, že ani náhodou nepatří do starého železa a že stále ještě dokáží roztančit každého fanouška pod pódiem. Koncert je součástí série dvaceti koncertů u příležitosti 20. výročí Lucerna Music Baru.

Nové album ADF More Signal More Noise vyšlo 10. července. „Novou desku jsme začali nahrávat hned ráno po šíleném koncertu ve Village Underground. Probudili jsme se v sobotu ráno a dovalili jsme se do Red Bull Studios v Londýně. Někteří z nás začátek session skoro propásli,“ říká pobaveně o začátku nahrávání kytarista Steve Chandra Savale. Nové skladby byly nahrány během pouhých tří dnů a v dalších třech byly smíchány, což pravděpodobně vysvětluje hektický, ale na druhou stranu soustředěný karnevalový chaos deseti skladeb na More Signal More Noise. Kapela nahrávala, jakoby stála na pódiu. Žádné předem připravené beaty a skoro vše na první dobrou.

První verze nových tracků se zrodily na sessions s dubovou legendou Adrianem Sherwoodem. Poté si je muzikanti obehráli na několikaměsíčním turné a teprve pak se vydali nahrávat do studia. „I díky tomu je deska More Signal More Noise hodně podobná našemu prvnímu albu,“ přikyvuje Savale a dodává: „Myslím, že zníme živěji než na předchozích nahrávkách. Spojujeme věci, které se moc často u sebe nevidí – radikální kreativitu se syrovým primitivismem, primitivní rock’n’rollové experimenty a současnou bass music.” Asian Dub Foundation přijedou do Lucerna Music Baru ve znovuobnovené sestavě s původními členy DR Das (basa), Rocky Singh (bicí), Ghetto Priest (zpěv) a novým členem Fluteboxer Lee (flétna & beatbox).

Koncert Asian Dub Foundation proběhne v rámci série 20 koncertů u příležitosti 20. výročí Lucerna Music Baru. V rámci narozeninové série se v Lucerna Music Baru představí Dub FX, Marina and the Diamonds, Incognito, The Cinematic Orchestra, Jaga Jazzist, Talib Kweli, The Wombats nebo Dub Pistols. Další koncerty výroční série budou odhaleny postupně v průběhu pár týdnů.

Vstupenky na Dub Pistols pořídíte za 590 Kč + poplatky. Předprodej odstartuje v pátek 4. 9. v 10:00 na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu www.musicbar.cz a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim. Na místě 690 Kč.

Sdílet Asian Dub Foundation (UK)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS