E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Fake It Till You Make It
Název akce:
Fake It Till You Make It
Datum konání:
sobota 14. duben 2018 , 13:00 h - neděle 27. květen 2018, 20:00 h
Místo konání:
MeetFactory - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Výstava
Zdroj:
149053545919939
Kliknutí
131

Popis

? ? Sebemarketing, pozitivní myšlení a způsoby, jakými se dostat mimo komfortní zónu ??‍♂️

? for English scroll down or visit bit.ly/FakeITtillYOUmakeIT ?

Výstava Fake It Till You Make It se zabývá tématem „self-help books“ neboli svépomocných knih. Sestává se ze tří kapitol, které se věnují ústředním tématům těchto knih: „Buď vítěz“, „Ke cvičení se stav jako k náboženství“ a „Zhluboka se nadechni“. Je tedy stěží překvapením, že v době, kdy (sociální) média vytvářejí neustálou dostupnost, se mnoho lidí spoléhá na svépomocné knihy. Ve svých pracích, z nichž některé byly objednány přímo pro účel výstavy, se umělci vztahují ke svým vlastním pojetím nápomocných zkušeností či vědomostí s cílem zvýšit duševní pohodu či vytvořit zdravé místo ve společnosti.

Vystavující / artists: Christian Falsnaes, Isabella Fürnkäs, Andy Kassier, Basim Magdy, Pia Sirén, Marianne Vlaschits, Anna Witt
Kurátorský kolektiv / curators: insitu
Vernisáž / opening: 13. 4., během Veřejného domu / during Public house

Fake It Till You Make It, 14. 4.–27. 5. 2018
Vstupné / entry: volné / ? / ?

In a humorous manner, this exhibition presents three chapters on core themes in the self-help culture: «Fulfill your potential», «Be religious about your workout» and «Take a deep breath». With this, the show mirrors existing self-improvement tactics such as introducing rituals to your life, establishing forms of self-marketing or positive thinking and getting out of your comfort zone. The audience can expect artworks – partially commissioned – that introduce methods and strategies on how to increase one’s well-being or gain a winning position in society. Some of the artworks reflect a shiny and glamorous vision of reality, while others reveal a behind-the-scenes view of many self-help approaches and their pseudo-philosophies.

???????????????????????

Sdílet Fake It Till You Make It

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS