E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

MIDI LIDI - křest desky / album release party
Název akce:
MIDI LIDI - křest desky / album release party
Datum konání:
pondělí 7. listopad 2016 , 20:30 h - 23:59 h
Místo konání:
MeetFactory - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Nekategorizované
Zdroj:
154563241627267
Kliknutí
190

Popis

Udělej si čas na život!, takové je hlavní motto Midi Lidi na čtvrtém albu Give Masterpiece a Chance!, o němž kapela mluví jako o optimistické letní desce. Klíčové jsou věty z textů „zruš ten deadline!“, „kámoše prozvoň!“ a „pojď ven!”. Na této jednoznačně nejpozitivnější a nejhitovější desce z jejich diskografie je ve srovnání s předchozími alby daleko více živých nástrojů. Uslyšíte nejen klasický synthpop či electro-disco, ale také krautrockem ovlivněné písně v sestavě bicí-basa-kytara-moog, existenciální koupací ploužák i podivný bigbít.

Tak jako předešlou desku, i Give Materpiece a Chance! pokřtí trojice Marek-Holoubek-Kelar v MeetFactory, konkrétně v pondělí 7. listopadu.

--

Make time to live! – Such is the main motto of Midi Lidi (Midi People) on their fourth album Give Masterpiece a Chance!, referred to by the band as an optimistic summer record. Key are the sentences from their lyrics “zruš ten deadline!/kill that deadline!”, “kámoše prozvoň!/drop call your friend!” and “pojď ven!/come out!”. Compared to their previous albums, this clearly most positive and smash LP from their whole discography brings many more live instruments. You will hear not only classic synthpop or electro-disco, but also by krautrock influenced songs in the lineup percussions-bass-guitar-moog, existential bathing slow dance and a strange big beat.

As with the previous record, Marek-Holoubek-Kelar trio’s Give Masterpiece a Chance! will get its release-party at MeetFactory again, on Monday 7th November.

www.midilidi.com
soundclound.com/midilidi/sets/pieceofmasterpiece

Vstupenky / Tickets:
240 Kč na / at www.meetfactory.cz
240 Kč (+ případné poplatky) v ostatních předprodejích / (+ fees if applicable) in other presales/
290 Kč na místě / at the door

Předprodeje / Presale:
Ticketportal, Ticketpro, GoOut & www.meetfactory.cz

Sdílet MIDI LIDI - křest desky / album release party

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS