E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

James Harries & The Volunteers at LMB! Special guest: Maella
Název akce:
James Harries & The Volunteers at LMB! Special guest: Maella
Datum konání:
sobota 12. listopad 2016 , 20:00 h - 20:00 h
Místo konání:
Lucerna Music Bar - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
158237577935508
Kliknutí
167

Popis

Předprodej vstupenek: https://goout.cz/cs/listky/james-harries-the-volunteers+special-guest-maella/sno/

JAMES HARRIES CHYSTÁ PO ÚSPĚŠNÉM ALBU EVROPSKÉ TURNÉ A VELKÝ PRAŽSKÝ KONCERT

Britský písničkář James Harries na sklonku loňského roku vydal úspěšné album Until the Sky Bends Down na domácím labelu Tranzistor. Se svým singlem Salvation se držel dva měsíce na Evropa 2 Music chart v TOP 5.

Nyní vyráží písničkář na evropské turné, kde ho na koncertech doprovodí velká kapela a exluzivní hosté. Speciální koncert turné se uskuteční 12. 10. v pražském Lucerna Music Baru, kde se jako host představí nadějná zpěvačka a objev roku Maella. Další zastávkou pak bude 21. 10. koncert v legendárním vídeňském klubu Haus Der Musik či v Haarlemu, Amsterdamu, Dortmundu, Hannover, Ostravě, Olomouci, Plzni, Maastrichtu a dalších.

Album Until the Sky Bends Down si získalo skvělé ohlasy u veřejnosti i hudebních kritiků, fanoušky si však zpěvák získal i předchozím albem, které jako první na světě natočil na mobilní telefon. Časopis Rolling Stone ho označil jako „Zlatý hlas“ a světovými médii je často přirovnáván ke jménům jako Jeff Buckley nebo Damien Rice. Kromě koncertování se Harries věnuje komponování filmové hudby (např. Lidice, Bobule, Feťáci z New Yorku).

Více se o turné dozvíte na www.jamesharries.com. Vstupenky na pražský koncert 12.10. v Lucerna Music Baru rezervujte zde: https://goout.cz/cs/listky/james-harries-the-volunteers+special-guest-maella/sno/

Sdílet James Harries & The Volunteers at LMB! Special guest: Maella

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS