E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

DNB WEDNIGHT SOUTHERN VISION WARM UP w/ MOLE [AMMUNITION, T3K]
Název akce:
DNB WEDNIGHT SOUTHERN VISION WARM UP w/ MOLE [AMMUNITION, T3K]
Datum konání:
středa 28. říjen 2015 , 21:00 h - 21:00 h
Místo konání:
Storm Club Prague - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
162622950745236
Kliknutí
176

Popis

★DNB WEDNIGHT SOUTHERN VISION WARM UP w/ MOLE ★

VSTUP ZDARMA!/FREE ENTRY!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Pravidelné drumandbassové středy ve Storm Club Prague.
Doražte na pivko, produpat kecky a poslechnout exkluzivní prodloužené sety předních českých DJs!

Tohle bude zase šílená jízda, pozvání přijala vycházející neuro hvězda - MOLE, která vám pěkně zatopí ! Dále vystoupí ostřílený SAYM, zarytý deepař FUTICAL a samozřejmě NEURO:LAB.

Tentokrát je středa koncipovaná jako warm up nadcházející haloweenské párty na jížním městě - SOUTHERN VISION, kde vystoupí SYMPLEX [Citrus, Disturbed, Mindtech, Nocid Business, Abducted]
>>> událost: https://www.facebook.com/events/682198978548773/

Klub je klasicky tak jako každou středu připraven jako "Storm lounge", což zajistí příjemnější a diskrétnější atmosféru a menší vzdálenost z parketu na bar.

Rozhodně je na co se těšit!

Weekly drum and bass wednesdays at Storm Club Prague.
Come by for a beer joined with exclusive atmosphere of prolonged sets from the best of the czech scene.
This time directed by suicide commando NEURO:LAB and their guests: MOLE, SAYM, FUTICAL

The club is as always ready as Storm lounge with the pleasant and discrete atmosphere and shorter distance between the dancefloor and the bar. As always there is a real lot to look for so be sure not to miss this one!

TIMETABLE : TBA

►►► LINE UP ◄◄◄

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
◥MOLE◤[Ammunition, T3K, Schedule One Recordings]

Je jméno, které ještě není moc slyšet, ale nenechte se zmást.. Rádi bychom vám ho představili, ale.. Upřímně, za Mole mluví spíše jeho osobitá tvorba a je zbytečné psát cokoli na víc.

Dejte na nás, tenhle borec si váš support zaslouží !

► https://www.facebook.com/MOLEdnb

◥NEURO:LAB◤

[Chapeau Rouge]
Jejich zvuk je tvrdý a bez jakýchkoliv kompromisů. Jejich vystoupení je zážitek, který charakterizuje mimo kvalitního zvuku i show. Jsou pořadetelé mnoha akcí a rezidentni klubu Chapeau Rouge Prague.
Mohli jste je slyšet se Zombie Cats, Volatile Cycle, Drum Technology, A-Cray a další..

► https://www.facebook.com/dnbneurolab
► https://soundcloud.com/dnbneurolab
► https://www.dnbneurolab.com/

◥FUTICAL◤
[BASS DROP]

Mladý, nadějný DJ, který se zvládl naučit za krátkou dobu to co málokdo. Jeho sety se drží převážně DEEPu a TECHSTEPu. Hraje nejradši na 3 decks. Jeho essential mixy zvládnou navodit skvělou atmosféru a vystupňovat se k tvrdšímu DnB.

► https://soundcloud.com/futical

◥SAYM◤

Dj Saym člen Beatspot Dj's crew se postavil za gramofony před 8 lety v roce 2006. Tehdy založil s Azuritem Nameless sound system. S toutu crew obráželi veškeré venkovní a klubové akce po celé ČR. Tato crew fungovala necelé 3 roky a velkou posilou pro ně byl MC Dawe, který dost napomohl tomu, že se Saym a celá crew ukázali na větších a prestižnějších akcích.

V té době se Saym seznámil s vedením pražského klubu Matrix, který mu umožnil uspořádat dnes již známou klubovou noc Next Station. A následně se tak připojit k více projektům pořádaných Matrixem a jeho okolím. Toto období bylo jeho velkým posunem na Dnb scéně.

Po rozpadu Nameless crew dostal Saym nabídku fungovat v dnbradio.cz, kde měl také svůj pořad.

Během působení na dnb scéně se Saym seznámil s Flautistarem. Ten ho zabookoval pod taktovku Urban Traffic. Majitelem byl Matty Traffic, který poskytnul Saymovi možnosti našlapaného zázemí, kde se tak mohl zdokonalovat a pilovat své dosavadní zkušenosti.

Saym si zahrál po boku velkých jmen , jako je např. Dj Aphrodite, Axiom, Prolix, Assasin a spousty dalších zahraničních a českých jmen.

V roce 2014 společně s Dj McQuackem a Dj Zwootixem založili projekt zvaný Beatspot Dj's. Díky tomuto projektu se chce Saym posunout mnohem blíž k profesionálnímu djingu. Proto také přizval svoji dlouholetou kamarádku Mishu, která je jeho pravou rukou a rovněž managerem Beatspot party.

Pro Sayma jsou typické tvrdší drumandbassové beaty, které od počátku mixuje na vinylech. V jeho arzenálu nechybí také nabídka pomalejších rytmů, jako je např. electro swing, house a breakbeat.

V neposlední řadě, je členem nového uskupení SOUTHERN VISION, s jasnou vizí a konceptem.► https://www.facebook.com/djsaym

◥SOUTHERN VISION◤

je projekt hudební produkce, který má obnovit undergroundovou kulturu tajných akcí na Jižním městě, které se zde pořádali před 10ti lety a obohatit v jeho rodné betonové jungli hudební večery plné elektronické muziky, od Hip - Hopu, rovných beatů, až po ty nejvíc zlomené beaty, které se zde za posledních pár let vůbec nekonají.

► https://www.facebook.com/southernvision.JM► STORM CLUB PRAGUE

www.stormclub.cz
www.stormclub.eu

Sdílet DNB WEDNIGHT SOUTHERN VISION WARM UP w/ MOLE [AMMUNITION, T3K]

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS