E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

PAN-POT (Second State, Berlin) @ROXY
Název akce:
PAN-POT (Second State, Berlin) @ROXY
Datum konání:
pátek 1. duben 2016 , 22:00 h - 22:00 h
Místo konání:
Roxy Prague - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
172532713113162
Kliknutí
212

Popis

Pan-Pot (Second State, Berlin) @ ROXY
Support. TBA

Vstupenky/Tickets: 420 czk+popl
GOOUT.cz - Kulturní přehled: http://bit.ly/1ORMxBl
TicketPortal CZ: http://bit.ly/1VktVO1

-English below-

Dříve spolužáci, dnes jeden z neuznávanějších projektů moderního techna. Ať se jedná o klubovku nebo headline-show na festivalech Awakenings, TimeWarp nebo Creamfields, Pan-Pot vědí přesně, jak zapůsobit. Tech-house s experimentálními prvky a silným vlivem IDM, undergroudově orientovaný a nezávislý na všech dosavadních žánrech. To jsou berlínští Pan-Pot!

Jeden z malé vesnice v Alpách, druhý z města kousek od Berlína. V některých věcech působí zcela odlišně a možná právě to je faktor, který je dělá dohromady silnější a speciální. Proč ale spolu fungují je jasné - vášeň pro kvalitní a neortodoxní hudbu. “Hned od začátku jsme si padli do oka a měli ten stejný zájem o techno a house,” hovoří o svém prvním setkání na škole Pan-Pot. Jejich souhra vznikla především díky otevřenosti myslí a trochu deformovanému vnímání hudby, kvůli kterému sami sebe označují za “temnou stranu síly”. Temná jejich tvorba je, ale stále si s sebou nese dostatek pozitivní melodičnosti.

Tassilo a Thomas loni vydali nové album, tentokrát pod svým labelem Second State. Tím jen potvrdili, jak různorodý přístup k hudbě mají. Poklidnější tracky přirozeně posluchače nabádají k zamyšlení, dynamičtější kousky pak dodávající desce jako celku spád. Jak název “The other The Other” vypovídá, je to něco jiného, což Tassilo i v rozhovoru pro deephouseamsterdam.com potvrzuje slovy “Neoznačovali bychom se za outsidery, ale určitě máme zájem dělat cokoli, co chceme a nenásledovat moc pravidel”.

“The Other “ není jednoznačně taneční album, určitě neodkazuje na čisté techno, house ani tech-house. Je to mix mnoha žánrů a protikladů. Jedno je ale jasné, rozpoutá diskuzi: “People will either love it or hate it.” tvrdí Tassilo.

Svůj názor si uděláš 1. dubna, kdy se můžeš těšit na unikátní zážitek v podobě jejich pražské premiéry.

-EN-
“We both liked each other immediately and had the same kind of interest in Techno and House.” talk about their first meeting Pan-Pot. They used to be classmates, now they are one of the most appreciated on modern techno scene. Their music is best defined as underground-oriented and yet independent of any existing genres of contemporary sounds, traversing techno and house but having experimental elements with strong IDM influences. Tagging themselves as “the dark side of the force,” Thomas and Tassilo have melted minds, warped perceptions and reinvigorated the dancefloor with their heady, unorthodox sound. Last year they have release their 2nd album “The Other” which speaks for itself. “We wouldn’t call ourselves outsiders, but we definitely are interested in doing whatever we want and not following too many rules.” says Tassilo.

Pan-Pot - live at Time Warp Mannheim 2015
https://youtu.be/ujUUkrmfpis

Pan-Pot - The Other
https://soundcloud.com/pan-pot/sets/pan-pot-the-other-lp

Sdílet PAN-POT (Second State, Berlin) @ROXY

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS