E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Definition House
Název akce:
Definition House
Datum konání:
sobota 10. prosinec 2016 , 23:00 h - neděle 11. prosinec 2016, 05:00 h
Místo konání:
Roxy Prague - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
1735969190057468
Kliknutí
164

Popis

10.12., sat/so, open 23:00
DEFINITION HOUSE
djs: Subgate, 2K, Junior Jan
2nd stage: Yannick, DJ Rescue
roxy presents
od 23:00 do 24:00 free entry, pak 150 czk

Subgate

Jeho sound se pohybuje na pomezí minimalu, tech-housu a techna s prvky electra. Jeho základnou je především hlavní město Praha, kde vystupuje v prestižních klubech jako jsou Roxy, Mecca, Vertigo, Retro Music Hall, Občanská Plovárna, Zero bar, Havana club nebo působivý Central Station.

2K
S hraním začal DJ 2K v roce 2000 a už od začátku si zakládá na tom, že DJing je pro něj radost a zábava… Společně s IM Cyber je podepsán pod hudbou k divadelnímu představení Discopigs. Ačkoliv je u něj drum’n’bass stále na prvním místě, aktuálně ho baví také rovné beaty. 2K je rezidentem pražského klubu Roxy a dlouholetým členem drum’n’bassové crew Shadowbox.cz.

Junior Jan
"Na počátku kariéry byl ovlivňen styly jakými jsou new wave 80’s & 90‘s a hip hop, přes které se propracoval až po taneční hudbu. Jeho současná stylová definice zahrnuje house, tech-house a techno, které ve svých setech míchá s chirurgickou přesností. V roce 2005 se začal prosazovat svým spontánním vystupováním za gramofony a v poslední době také jako nadějný producent, který se svou poctivou prací ve studiu snaží o jedinou věc, pobavit lidi.
Jan si své jméno vydobil na taneční scéně také především díky jeho stabilní vysoké produkční úrovni. Přirozený talent s vášní pro hudbu je to, co Jana odlišuje od nováčka. Jeho produkce pokročila tak, že po debutovém EP v roce 2007 vydavá již pro labely ve Španělsku, Rakousku nebo US. Kromě pravidelného hostování na tanečním Dance rádiu za svou kariéru vystoupil po boku největších techno hvězd jakými jsou Carl Cox, Umek, Dave Clarke, Adam Beyer, Mark Knight, Nic Fanciulli, Marco V, Sébastien Léger ad."

Sdílet Definition House

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS