E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Prague Open Mic
Název akce:
Prague Open Mic
Datum konání:
čtvrtek 26. leden 2017 , 20:00 h - 23:00 h
Místo konání:
La Loca - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
1770182579901358
Kliknutí
110

Popis

<česká verze níže>
Prague Open Mic returns on the stage of La Loca to once again give you a night of immortal music, great atmosphere and talents from all over the world to make it unforgettable.

What can you expect? Well - an incredible houseband to set the beat, a charismatic (yet a bit cheeky) host to guide you through the evening, people of all cultures to make connections and friends with and awesome drinks to drink. Oh, and a mic.
What else do you need?
Join us at an exceptional live event in the heart of Prague. Sign up here: http://pragueopenmic.cz/ and show us what you got!
Or...just come and listen to good music, have a drink and kick back a little ;) besides, the recently renovated lounge-y venue of La Loca calls for nothing else!

See you all there!
FREE entry
**
Prague Open Mic se vrací na scénu hudebního klubu La Loca a vy tak máte znovu šanci zažít fantastickou atmosféru večera plného nesmrtelné hudby.

Co od Open Micu můžete čekat?
Živou kapelu, která zajistí špičkový hudební doprovod.
Publikum, o kterém mnozí mohou jen snít.
Neuvěřitelnou Beego Shea, která vás provede celým večerem.
A mnohem víc.

Na stage se může dostat každý, stačí se přihlásit http://pragueopenmic.cz/index.php a ukázat, co v sobě máte. Pokud zpěv není vaše dominanta, přijďte si užít skvělou hudbu a pár drinků s přáteli.

Vidíme se v La Loce!
Vstup ZDARMA

Sdílet Prague Open Mic

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS