E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Hra o trůny - Live Concert Experience
Název akce:
Hra o trůny - Live Concert Experience
Datum konání:
středa 16. květen 2018 , 20:00 h - 23:00 h
Místo konání:
O2 arena - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
1775556282743405
Kliknutí
69

Popis

Oficiální předprodej bude zahájen 29. 9. 2017. vstupenky budou k dispozici v síti Ticketportal.

KRITIKOU UZNÁVANÉ PŘEDSTAVENÍ HRA O TRŮNY LIVE CONCERT EXPERIENCE, VE KTERÉM SE PŘEDSTAVÍ RAMIN DJAWADI, PŘIVÁŽÍ SVĚT ZÁPADOZEMÍ DO ARÉN V CELÉ EVROPĚ. TURNÉ ZAČÍNÁ V KVĚTNU 2018 A ZASTAVÍ SE i V PRAŽSKÉ O2 ARENĚ.

Vstupte s námi do světa seriálu Hra o trůny koncertem Game of Thrones – Live Concert Experience. Vydáte se tak na cestu z Králova přístaviště až za hranice Zimohradu, a užijte si svět Sedmi království naživo v úplně novém měřítku.

Slavný skladatel Ramin Djawadi povede orchestr a sbor, a společně zahrají hudbu ze všech sedmi řad kultovního seriálu HBO, který získal ocenění Emmy®.

"Představením Hra o trůny Live Concert Experience divákům na začátku letošního roku, se mi splnil sen, který pochází z myšlenky staré tři roky," řekl Djawadi. "Produkce přivedla do života svět Západozemí skutečně uhrančivým způsobem a jsem nadšený, že mám příležitost sdílet tuto zkušenost s fanoušky nejen v Severní Americe, ale také poprvé za mořem, v Evropě."

S využitím nejmodernějších technologií se představí skladatel hudby k seriálu Hra o trůny Ramin Djawadi, který spolu s orchestrem a sborem vezme fanoušky na hudební pouť skrze celou říši. Fanoušci průkopnického a kritikou uznávaného představení budou mít konečně možnost se ponořit do vesmíru Game of Thrones® prostřednictvím úchvatného hudebního doprovodu vytvořeného právě Raminem Djawadim.

Sdílet Hra o trůny - Live Concert Experience

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS