E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

SPECTACULARE | workshop: Videmapping w/ Kinocirkus VJ´s
Název akce:
SPECTACULARE | workshop: Videmapping w/ Kinocirkus VJ´s
Datum konání:
pátek 5. únor 2016 , 17:00 h - 17:00 h
Místo konání:
CROSS][CLUB - officiall - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
178150745873687
Kliknutí
237

Popis

Festival Spectaculare zve všechny nadšence světel na workshop "Video Mapping Projection", který se uskutoční 5.2. v cross][club pod vedením Nicola Pavoneho (VJ Luper) z KinocirKus.
(Workshop will be in English - scroll down)

Cílem workshopu je poskytnout obecný vhled, jak využít videoprojekce pro design scény a pro architektonické prostory. Podíváme se na různé techniky tvorby a použití site-specific video obsahu, ze kterého vytváříme videomappingové projekce (v programu resolume nebo v jakémkoliv jiném).
Workshop je určen všem, kdo mají aspoň minimální znalost grafického designu a softwaru (např. Photoshop). Účastníci by si měli přinést vlastní počítače.

Kinocirkus je otevřené seskupení umělců, kteří experimentují s novými médii a technologiemi. Sídlí v Praze, tvoří především živé audio-vizuální performance a interaktivní instalace. Členy tvoří různorodý mix umělců z celého světa – VJs, video-umělci, sochaři, animátoři, programátoři, filmaři a fotografové. Naším cíle je vytvářet inovativní prostory, kde mohou lidé komunikovat se svým okolím. Naše projekty zahrnují videomappingy na budovy, video art, interaktivní instalce a živé audio-vizuální performance.
https://www.facebook.com/kino.cirkus.page
https://vimeo.com/vjluper

Vstupenky za 100Kč k dostání v Paláci Akropolis, nebo online:
https://goout.cz/cs/listky/kinocirkus-workshop-videomapping/fsj/

Sledujte také ostatní program festivalu Spectaculare na naších stránkách www.spectaculare.cz, nebo na naší page Festival Spectaculare.

-----------------------------------------------------------------------------

Festival Spectaculare invites all fans of lights to Video Mapping Projections workshop lead by Nicola Pavone (VJ Luper/ KinocirKus).

The aim of the workshop is to give a general explanation on how use video projection for stage design and architectural spaces.
We will look at diverse techniques for production and use of site-specific video content, in order to create a video mapping projection (using resolume or every kind of video mixing software).
This workshop is intended for anyone who has a minimal understanding of Graphic design and software (es. Photoshop). Participant should bring own notebook computer

KinocirKus is an open artist collective ceaselessly experimenting with new media and technologies. Based in Prague, it grew in love for live A/V performances and interactive installations. Members include an eclectic, international mix of VJs, video artists, sculptors, animators, programmers, filmmakers and photographers. Our aim is to construct innovative spaces where people can connect and participate with their surroundings. Our projects combine architectural mapping, video art, interactive installations, VJing and live audio/visual performance.
https://www.facebook.com/kino.cirkus.page
https://vimeo.com/vjluper

Tickets: https://goout.cz/cs/listky/kinocirkus-workshop-videomapping/fsj/

More info about festival: www.spectaculare.cz or Festival Spectaculare.

Sdílet SPECTACULARE | workshop: Videmapping w/ Kinocirkus VJ´s

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS