E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Evropa 2 a Retro Music Hall již tři roky spolu.
Název akce:
Evropa 2 a Retro Music Hall již tři roky spolu.
Datum konání:
sobota 15. říjen 2016 , 22:00 h - neděle 16. říjen 2016, 06:00 h
Místo konání:
Retro Music Hall - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
179580549151450
Kliknutí
211

Popis

Kdy: 15.10.2016 - sobota
Kde: Retro Music Hall - Praha
Kdo: Richard Reynolds, Michael Burian, Michael C
Za kolik: 50Kč všichni
Start: 22:00

Neuvěřitelně ten čas letí : jako by to bylo včera, když se nejpopulárnější tuzemský klub Retro Music Hall spojoval s nejoblíbenější stanicí pro mladé – Evropou 2. Tohle spojení trvá již tři roky - a to si zaslouží pořádně odvázanou oslavu, kde vystoupí ti nejlepší zástupci pořadu Dance Exxtravaganza – Richard Reynolds, Michael Burian a Michael C.

Necelé čtvrtstoletí po zahájení vysílání je Evropa 2 jedničkou mezi hudebními stanicemi. Původně přitom šlo pouze o přebírané vysílání sesterské stanice z Paříže, které až v průběhu času vykrystalizovalo v plnohodnotnou českou verzi. I nadále tak můžeme v České republice poslouchat Maxximum Muziky pod značkou jedné z nejznámějších rozhlasových stanic.

Tohle rádio generuje známé osobnosti, jako jsou Leoš Mareš či Libor Bouček, a právě naši rezidenti jsou na Evropě 2 zárukou kvality, o které se můžete přesvědčit i vy 15. října v Praze.

Příkladem může být Richard Reynolds či Michael Burian, kteří se letos předvedli v tom nejlepším možném světle na hlavním pódiu Mácháč Festivalu. Pozadu nezůstává ani Michael C, který si v minulosti zahrál například na populární Transmission a vystupoval například vedle Tiësta či Armina van Buurena.

Sdílet Evropa 2 a Retro Music Hall již tři roky spolu.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS