E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Markus Schulz OPEN to CLOSE ★ 10.2.2017 ★ SaSaZu
Název akce:
Markus Schulz OPEN to CLOSE ★ 10.2.2017 ★ SaSaZu
Datum konání:
pátek 10. únor 2017 , 22:00 h - sobota 11. únor 2017, 05:00 h
Místo konání:
SaSaZu - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
1820128924866504
Kliknutí
171

Popis

CZ text (English below)

Po vyprodané open-to-close akci v loňském roce se Markus Schulz vrací do pražského klubu Sasazu, aby předvedl další maratónský set. Očekávejme 7-mi hodinovou (nebo delší) hudební cestu napříč různými styly dotýkající se tmavého a temného trance, progressive trance, tech-trance a techna jež budou smíchané tím nejčistším způsobem. Po celou noc bude na stagi jedině legenda Markus Schulz a představí se ve 3 rozdílných fázích. Prvně jako warm-up DJ, začne pomalejším tempem, které bude gradovat dokud se nedostane do místa pro headlinera, kdy vystupuje jako obvykle a kdy hraje jako při nám známých setech Markuse Schulze. Ve třetí části se promění v after-hour DJe, jež nám naservíruje tvrdý a tajemný set označovaný jako „králičí nora“ a ukončí naši cestu výběrem nejlepších tracků v jeho „unicorn slayer“ stylu.

Předpokládáme, že akce OPEN TO CLOSE s Markusem bude znovu velmi speciální, zajistěte si proto svou vstupenku v předstihu.

Vstupenky budou v prodeji od 09:00 15.12.2016.
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTI TICKETPORTAL: http://bit.ly/MS17_tix

ZÁKLADNÍ VSTUPENKY – 599 Kč / 699 Kč
ZTP/P vozíčkář + průvodce – 499 Kč + 1 Kč (ZTP/P má přístup pouze do přízemí klubu Sasazu) rezervace (@) ticketportal.cz
VIP VSTUPENKY – 999 Kč / 1099 Kč
VIP STOLKY LOUNGE – 20.000 Kč (zahrnuje 8x VIP vstupenku a 10.000 Kč konzumaci)
VIP STOLKY BALKON – 25.000 Kč (zahrnuje 10x VIP vstupenku a 15.000 Kč konzumaci)

V případě zájmu o VIP stolek nás kontaktujte na: info (@) unitedmusic.cz

VIP vstupenky (omezené množství) zahrnují: oddělený VIP vchod do klubu, VIP toalety a přístup na VIP balkon a lounge se sezením a skvělým výhledem na představení.

Minimální věk pro vstup na akci je 18 let!

Webová stránka: www.UnitedMusic.cz

==============================
EN text

Our journey takes us back into the rabbit hole for another exclusive ‘OPEN TO CLOSE’ set with the one and only Markus Schulz.

After the sold out open-to-close event in 2016, Markus Schulz returns to club Sasazu in Prague to do it all over again and unleash another marathon set. Expect a 7-hour (or longer) musical journey across various music styles, touching upon the deeper and darker trance, progressive trance, tech-trance and techno sounds mixed in the purest way. Throughout the whole night only the legend Markus Schulz will be on the decks and he will present himself in three different phases. First off as a warm-up DJ, starting with slower tempo and gradually going faster till reaching the headlining spot, as he would normally do as the star of the night and playing what you can expect in a normal Markus Schulz set. In the third phase, he’ll transform into an afterhours DJ, with a darker set often referred to as the “rabbit hole”, who will wrap up the night in unicorn slayer-style ending the journey with some of the best classic tracks.

Markus Schulz’s special OPEN TO CLOSE show in Sasazu is expected to be a special night once again, so make sure to get your tickets in advance.

Tickets will be on sale from 9am the 15th of December.
TICKETS ON SALE HERE: http://bit.ly/MS17_tix

REGULAR TICKET – 599 CZK / 699 CZK
Wheelchair user + guide: 499 CZK + 1 CZK (Wheelchair users are only allowed to access the ground floor of club Sasazu) rezervace(at)ticketportal.cz
VIP TICKET – 999 CZK / 1099 CZK
VIP TABLES LOUNGE – 20.000 CZK (includes 8x VIP tickets & 10.000 CZK consumption)
VIP TABLES BALCONY– 25.000 CZK (includes 10x VIP tickets & 15.000 CZK consumption)

If interested in purchasing a VIP table, please contact us - info(at)unitedmusic.cz

VIP ticket (limited capacity) includes: separate priority entry to the club, VIP toilets and access to the VIP balcony and Lounge with seating and great view of the performance.

The minimum age limit for entry is 18 years.

Website: www.UnitedMusic.Events

Sdílet Markus Schulz OPEN to CLOSE ★ 10.2.2017 ★ SaSaZu

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS