E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Astronautalis / US, support: Aby Wolf / US
Název akce:
Astronautalis / US, support: Aby Wolf / US
Datum konání:
čtvrtek 23. únor 2017 , 20:00 h - 23:59 h
Místo konání:
Lucerna Music Bar - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
182634788809292
Kliknutí
107

Popis

ASTRONAUTALIS / US
support: Aby Wolf / US
23. 2. 2017 Lucerna Music Bar.

Vstupenky jsou v předprodeji za 330 Kč + poplatky na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu 380 Kč.

Potřetí se na „místo činu“ – tedy do Lucerna Music Baru – vrací floridský rapper Astronautalis. Dva předchozí koncerty u nás se změnily v divoký večírek plný potu a energie a Astronautalis neplánuje žádnou změnu: „Praha je pro mě speciální místo a pokaždé se tam strašně rád vracím. Oblíbil jsem si tam vlastně všechno,“ říká. Astronautalis se s novou deskou Cut The Body Loose dostal do sfér, o kterých se mu v začátcích ani nesnilo – pořád ale zůstává tím nadšeným chlapíkem, který po koncertě ždímá tričko.

Koncert bude výjimečný i díky osobě předskokana, lépe řečeno předskokanky. Tou bude experimentující písničkářka Aby Wolf, která v Česku už s úspěchem koncertovala coby vokalistka Dessy. Aby Wolf spolupracuje s lidmi kolem indie hiphopového kolektivu Doomtree a vydává pozoruhodné sólové desky. Ta poslední se jmenuje Call The Rocks.

Sdílet Astronautalis / US, support: Aby Wolf / US

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS