E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

GROOVE DOCK vol. 23
Název akce:
GROOVE DOCK vol. 23
Datum konání:
sobota 12. prosinec 2015 , 21:30 h - 21:30 h
Místo konání:
Jazz Dock - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
184627231884042
Kliknutí
271

Popis

Poslední letošní edice úspěšného jazzově tanečního večera. Od swingu přes bebop, hardbop, latin, fusion, acidjazz až po současný klubový sound. Servírováno výhradně z vinylových desek v souhře s živými muzikanty. Poprvé vystoupí Tomáš Kerle na perkuse!

Mr. Ultrafino
Rezident Groove Docku a spolutvůrce pražské jazz/funkové DJ scény. Striktně vinylový hráč, který za gramofony zúročuje svou takřka třicetiletou muzikantskou zkušenost. Stojí za tradičními klubovými akcemi orientovanými na jazz, funk a soul, na kterých spolupracuje s předními českými i zahraničními DJi a hudebníky.

DJ Pocoloco
DJ Pocoloco je součástí djského kolektivu Cabaret Manana. Své sety koncipuje co nejpestřeji
s důrazem na neotřelé rytmické a taneční skladby. Míchá v nich afro-kubanské rytmy s funkovými beaty a tropickými melodiemi. Desky si vozí i ze svých cest po zemích jako Kuba či Kolumbie.

Tomáš Kerle (percussions)
Bubeník, perkusista a zasvěcený průvodce tradičními i moderními africkými rytmy. Znalosti a schopnosti čerpal a čerpá z cest po subsaharské Africe, má za sebou pobyty v Guineji-Conkaře, Mali a učil se od velikánů afro hudby jako je Ephraim Goldin, Sega Cissé nebo Sedou Balou. Je zakladatelem kapel Pararingapatam, Barati Squad a Marimba Mama, pořádá workshopy, sestavuje choreografie, je členem mezinárodního Allstar Refjudží Bandu a stálým spoluhráčem DJského dua Cabaret Maňana.

GROOVE DOCK:

Vždy druhou sobotu v měsíci.
Startujeme po 21.30, do 22 h vstupné zdarma,
jednotné vstupné od 22 h 100 Kč
(nevztahuje se na místa k sezení).

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

Sdílet GROOVE DOCK vol. 23

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS