E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Tom Chaplin - The voice of Keane (UK) @ROXY
Název akce:
Tom Chaplin - The voice of Keane (UK) @ROXY
Datum konání:
pondělí 6. březen 2017 , 19:00 h - 22:00 h
Místo konání:
Roxy Prague - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
1849757015268544
Kliknutí
110

Popis

6.3.2017 open 19:00 ROXY
TOM CHAPLIN (UK)

Předprodej vstupenek bude spuštěn 9. prosince v 10:00.
Vstupenka 620czk + popl. GoOut, Ticketpro, Ticketportal
Cena NoD 645czk

Goout: https://goout.net/cs/listky/tom-chaplin/mbv/
TPro: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/2015718-tom-chaplin.html


-en below-

Anglický skladatel, písničkář a především zpěvák britské pop-rockové skupiny Keane Tom Chaplin přijíždí do Prahy. Před třemi lety oznámila kapela pauzu a vzápětí na to její frontman i přípravu sólové kariéry. Přes několik komplikací se teď všichni fanoušci můžou radovat! V říjnu vyšlo jeho debutové album The Wave a v současnosti připravuje tour, jejíž zastávkou bude 6. března i pražská ROXY. Předprodej vstupenek bude spuštěn 9. prosince v 10:00.

Brilantní muzikant a majitel zvučného hlasu Tom Chaplin je známý především díky anglickému fenoménu Keane, který za 16 let své existence ponechal na hudební scéně nesmazatelnou stopu. Jejich oznámená pauza mu v roce 2013 dala prostor vystoupit poprvé mimo “stín” legendární formace. Tím se ocitl pod drobnohledem a podlehl úzkostem a závislosti na drogách. Vše se nakonec obrátilo v dobré a tak o prázdninách vypustil první zajímavé vlaštovky Qiucksand nebo Hardened Heart a v říjnu 2016 pak kompletní debutovou desku The Wave.

Ve své prvotině vytvořil 11 skladeb o svých nadějích a obavách (en: Hopes and Fears - debutové album Keane), které i dle recenzí působí velmi pozitivně a odhodlaně. Vše prolínají zajímavé hudební i hlasové prvky a samozřejmě chytlavé refrény. Přidejme k tomu ještě tak typicky čistý až andělský hlas Toma a může být jisté, že jeho živá show bude silný zážitek. Pondělní večer 6. března bude v ROXY patřit britskému pop-rocku.

- EN -
As all the fans know, British legendary pop-rock band Keane announced its break in 2013. Its frontman Tom Chaplin however came up with his first ever solo album The Wave in October 2016. The album debuted in the UK charts at No 3 in October 2016 and features eleven incredibly honest and ultimately uplifting songs written by Tom, produced by Matt Hales (Aqualung, Lianne La Havas) and recorded in California and London. Keane and Chaplin’s fans are invited to see his debut solo live show in Prague that will take place at ROXY on 6th March 2017.

Sdílet Tom Chaplin - The voice of Keane (UK) @ROXY

Komentáře  

0 #1 Tom Chaplin - The voice of Keane (UK) @ROXYGuest 2017-06-01 03:52
What's up i am kavin, its my first occasion to commenting anyplace,
when i read this post i thought i could also create comment due to this brilliant paragraph.


Stop by my weblog: foot bull, http://heartbreakingvo01.jimdo.com: http://heartbreakingvo01.jimdo.com/,
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS