E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Krucipüsk
Název akce:
Krucipüsk
Datum konání:
sobota 3. prosinec 2016 , 19:30 h - 22:00 h
Místo konání:
Palác Akropolis - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
1881955755369755
Kliknutí
120

Popis

Vážené dámy, pánové, děti, prostě všichni naši milí fanoušci …………… „SLYŠTE“! Chtěli jsme pro Vás připravit něco veselého v tom smutném podzimním čase 2016, proto jsme se rozhodli v obsazení Tomáš Hajíček-vocal, Vojtěch Douda-drums, Jarmut Gabriel-guitar a Jirka Zika-bass od 11.11. (Litomyšl-klub Kotelna) prokřižovat naši krásnou vlast pod hlavičkou „KruciKreuz“ Tour 2016, které čítá 12 měst Čech a Moravy. Tento negerskými grooves, prostopášnou melodikou a srdceryvými texty nabitý počin vyvrcholí Silvestrem 31.12.2016 s kapelou Who Killed Marilyn v českokrumlovském klubu Fabrička. Jako host s námi tentokrát vyráží na celé tour skupina JegR, která nám Vás předehřeje poctivým rock´n ´rolem v undergroundovém těstíčku.

Krucipüsk , kromě svých zásadních hitů, naleje do Vašich těl průřez svou 26-ti letou tvorbou a to vše za podpory dvorních inženýrů a to dechberoucích světel Milana Hodise a briliantového zvuku Satandy Urbana.

Kvalitního merchandise bude po celou dobu trvání tour dostatek, tak vyprázdněte štrozoky, ať jsou Vám ty Tintili Vantili alespoň na něco dobrý, páč Vánoce už bubnujou zběsilý paradiddle na dveře.

Je možné, dá li Bůh, že tato láskyplná parta představí i nějakou tu novinku z připravovaného 11-tého CD+LP, které spatří světlo světa 1.11.2017 a ponese latinský název „SINE AMORE NIHIL“ . K tomuto se již připravuje stejnojmenné tour na podzim roku 2017. Jak je vidno a nakonec i slyšno, Krucikluci se neflákají , jenžto „práce šlechtí“, a oni tento „Klasikův“ slogan bezesporu ctí.

Sdílet Krucipüsk

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS