E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

PRAHAha Comedy 2016: Matt Price & Friends
Název akce:
PRAHAha Comedy 2016: Matt Price & Friends
Datum konání:
pátek 4. listopad 2016 , 23:30 h - sobota 5. listopad 2016, 01:00 h
Místo konání:
La Loca - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
188278214926508
Kliknutí
151

Popis

ENGLISH:
MC: Charming Charmaine Davies will share her charm and warm up the crowd.
Opening act: Matt Price is a comedian with a boxing background – you will feel it when he delivers direct punchline…
Middle act: Maureen Younger has been around and she will take you for a spin. She is a great storyteller with comedic flair.
Headline act: Dave Thompson is a veteran stand-up comedian, performing all over the world to share his stories and observations – next stop Prague!
The show is in English.

CZECH:
Večerem provází šarmantní Charmaine Davies v roli moderátorky, která navodí příjemnou atmosféru pro vystoupení komiků Matta Price, Maureen Younger a Marcela Luconta.
Úvodní pásmo: Matt Price se dříve věnoval boxu. Nyní svádí pouze boj se slovy na jevišti. Jeho vtipnost pocítíte na vlastní kůži.
Střední pásmo: Maurren Younger je již na pódiu. Vydejte se s ní na cestu do světa jejích historek, které upřímně vypráví, a nechejte se okouzlit jejím podmanivým stylem komedie.
Hlavní pásmo: Dave Thompson je ostřílený veterán na stand up comedy scéně. Své postřehy a historky ze života vypráví po celém světě. Tentokrát se zastavil v Praze. Nepropásněte to!
Představení je v anglickém jazyce.

DEUTSCH:
Durch den Abend führt die charmante Charmaine Davies als Moderatorin und wärmt das Publikum für Matt Price, Maureen Younger und Marcel Lucont auf.
Auftakt: Matt Price war früher ein aktiver Boxer. Nun schlägt er sich auf der Bühne mit Worten durch. Sie werden es an eigener Haut spüren, wenn er direkt seine Punchlines liefert.
Vorprogramm: Maureen Younger ist bereits auf der Bühne. Sie wird Sie auf eine Spritztour nehmen. Sie erzählt ihre Geschichten auf freimütiger und resoluter Art mit komödiantischem Flair.
Hauptprogramm: Dave Thompson ist ein Veteran unter Stand-up Komikern. Er erzählt seine Geschichten und Beobachtungen in seiner Show überall auf der Welt. Sein Zwischenstopp ist dieses Mal in Prag!
Die Show ist in der englischen Sprache.

Sdílet PRAHAha Comedy 2016: Matt Price & Friends

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS