E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

B-REAL of Cypress Hill with DEMRICK @ROXY
Název akce:
B-REAL of Cypress Hill with DEMRICK @ROXY
Datum konání:
neděle 5. červen 2016 , 20:00 h - 20:00 h
Místo konání:
Roxy Prague - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
198147973874019
Kliknutí
223

Popis

5. 6. 2016, Open: 20:00

B-Real of Cypress Hill with Demrick
Dr GreenThumb European Tour

-EN BELOW-

Vstupenky/Tickets:
V Café NoD za zvýhodněnou cenu/advantaged price: 530 Kč/CZK
GoOut: https://goout.cz/cs/listky/b-real+demrick/euk/
Ticketportal:
https://www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=920916

Cítíš se sick? Žádný strachy, přijíždí Dr. GreenThumb a dá ti pořádnou medicínu v podání toho nejdrzejšího rapu. B-Real - lídr jedné z nejlepších kapel hiphopové historie Cypres Hill už je na cestě a společně s Demrickem si dají evropskou tour se zastávkou i u nás. Přijď se přesvědčit, že všechny současné rapery strčí stále s přehledem do kapsy.

Heads up! Přijíždí B-Real a svým nezaměnitelným hlasem a svolává všechny šílence z okolí hymnou “Insane In The Brain”. Vytáhni svěrací kazajku, opraš svou sbírku toho nejlepšího rapu, vytáhni kazety, CDs a všechno, co od Cypress Hill máš a jednoduše si připomeň, proč má tohle seskupení fame. Není to jen přes 18 milionů prodaných alb, ale hlavně jejich strhující show, se kterými několikrát objeli celý svět a byli headlinery snad všech velkých festivalů.

Díky kubánsko-mexickým kořenům má vrozený temperament a horkokrevnost. Kluk z ulice, zapletený s nechvalně proslulým gangem Bloods a postřelený v potyčce s drogami. Tahle zkušenost otevřela B-Realovi oči, pomohla mu dostat se ze života kriminálníka a hlavně vytvořila příběh prvního alba Cypress. Právě tyhle real zážitky dodávají jeho rapu ten správný drive.

B-Real sice pochází ze staré školy, ale určitě v současnosti není žádným vyčpělým fotrem, co se zasekl v devadesátkách. Jeho sólo dráha je toho důkazem. Tři vydané mixtapes a album “Smoke N Mirrors” zavřely klapačku všem, kdo o něm pochybovali. Vedle toho i několik projektů jako třeba “Serial Killers” (B-Real, Demrick, Xzibit), se kterým byl v Praze naposledy. Tentokrát dorazí ve dvou se svým chráněncem Demrickem, kterému dal support při produkování několika tracků na jeho debutovém mixtapu Audio Hustlaz, Vol. 1(2008). Demrick není ale žádnej mazánek. Kolaboroval třeba i s umělci jako Xzibit, Snoop Dogg nebo Kurupt a dokázal si sám za sebe vydobýt respekt. Jak je vidět z jejich společných tracků jako třeba “Kush Conversation” nebo “Angels Come Calling”, tihle dva se ve flows doplňují a tak je už teď jasné, že jejich pražská show bude real!

-EN-
Dr. Greenthumb is on his was to Prague to give all his fans a propper medicine. B-Real - leader of one of the best hip hop bands of the history - legendary Cypress Hill. Get ready and bring straitjacket because there is going to be “Insane In The Brain”. B-Real has released three mixtapes as a solo artist and his first solo album, entitled Smoke N Mirrors and has teamed up with Snoop Dogg in a single called "Vato" for Snoop Dogg's album Tha Blue Carpet Treatment. In 2008, Demrick released his solo debut mixtape titled Audio Hustlaz, Vol. 1, B-Real contributed to the mixtape as a producer and featured on several tracks.Demrick was also featured on B-Real’s first solo debut album, Smoke N Mirrors (2009), making appearances on 5 of the 15 songs, including the single "Don’t Ya Dare Laugh". With that album, B-Real and Demrick spent a lot of time touring overseas.

Sdílet B-REAL of Cypress Hill with DEMRICK @ROXY

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS