E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Stick Men - Prague
Název akce:
Stick Men - Prague
Datum konání:
úterý 13. březen 2018 , 21:00 h - 23:30 h
Místo konání:
Lucerna Music Bar - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
2077426649155609
Kliknutí
43

Popis

Stick Men (Official): Tony Levin Official Page (Chapman Stick, voce) Pat Mastelotto (Official) (batteria) e Markus Reuter (touch guitar).

V rámci evropského turné k nové desce Prog Noir do Prahy po třech letech zavítá soubor Stick Men, ve kterém působí rytmika legendárních King Crimson.

Kapelu vede baskytarista a hráč na stick Tony Levin, který v minulosti také doprovázel Petera Gabriela, Johna Lennona, Paula Simona, Toma Waitse, Lou Reeda, Laurie Anderson, Suzanne Vega a Pink Floyd.

Tony Levin hraje na svůj 12-strunný Chapman Stick, od něhož je odvozen i název uskupení. Protože má tento nástroj jak basové, tak běžné kytarové struny, funguje občas i jako dva nástroje.

Markus Reuter je skladatelem a kytaristou, v minulosti studoval pod vedením Roberta Frippa. Reuter hraje na svou touch guitar, kterou si sám navrhl – i on pokrývá svým stylem hraní širší rozsah, než jaký bychom čekali od basové nebo doprovodné kytary.

Pat Mastelotto je po celém světě žádaný jako velezkušený rockový bubeník. V minulosti spolupracoval např. s Davidem Sylvianem. Jeho bicí také zahrnují víc než základní sestavu akustických bicích – zapojuje i speciální elektronickou soustavu, která mu umožňuje použití samplů a přehrávání smyček.

Organizátorem večera je Prague Music Performance.


? Touring Europe 2018 ?

Pargue - Lucerna Music Bar
? http://bit.ly/StickMen-Prague-Tickets

Sdílet Stick Men - Prague

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS