E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Vodní světy v nás
Název akce:
Vodní světy v nás
Datum konání:
úterý 5. duben 2016 , 19:00 h - 21:00 h
Místo konání:
Rybalka - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Nekategorizované
Zdroj:
233864156966923
Kliknutí
194

Popis

Cyklus pěti setkání o vodním živlu uvnitř nás samých.

Zveme Vás k setkávání, kdy se seznámíme a budeme spolupracovat s naší jinovou, pasivní částí, s její schopností občerstvit, přijmout, proměnit, zpracovat, rozpustit nebo odnést jak to, co sami v sobě potřebujeme změnit, tak to, co přichází zvenčí.
Způsob, jakým nahlédneme, dotkneme se a budeme v kontaktu s vodním živlem v nás, může podpořit proces proměny, schopnost odevzdat se, přenést se přes překážku, odplavit to, co nám brání posunout se v našem životě z místa, kde se cítíme zabředlí, těžkopádní či uvíznutí. Pomůže nám vrátit se k přirozenému plynutí, s radostí, lehkostí a zároveň pocitem důstojnosti a síly.
Podpoří i naši schopnost lépe a hlouběji dýchat, být v kontaktu s tělem i hlasem, může podpořit léčbu dechových obtíží, imunitu, rozproudit naši lymfu.
Během večerů se bude využívat z těchto technik práce: kontaktní improvizace, loona dance, masáže i dechová terapie. Největší inspirací nám ovšem bude voda samotná, její pozorování a láska k ní.

_________________________________________________
Vodní večery v Rybalce v dubnu - každé úterý od 19:00

Jednotlivé večery budou laděny tematicky vždy na jednu z podob vody (viz Podoby vody). Cyklus lze navštěvovat pravidelně jako celek, nebo jako jednotlivá setkání s podobou vody, která vám je blízká.
Budeme pracovat s tělem, hlasem i dechem, jednotlivě i jako skupina, práce bude i kontaktní - budeme se dotýkat.
S sebou si vezměte oblečení, které umožňuje volný pohyb a zároveň je možné v něm pracovat i na zemi - vhodné jsou dlouhé rukávy i nohavice (legíny).
Cena za jednotlivé setkání 270,-Kč, za celý cyklus 1150,- Kč.
Prostor má omezenou kapacitu, příhlášky, prosím, posílejte mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

..................................................................................................................
O lektorce Kristině Štolové

Objevuji a velmi ráda sdílím s klienty jaké jsou možnosti pracovat s tělem, naší energií a emocemi prostřednictvím podob vody.
Individuálně nebo skupinově se ladíme na různé podoby vody, necháme naše tělo i duši chvíli relaxovat i pracovat prostřednictvím toho, co vše nám voda nabízí. Společně objevujeme další možnosti, které voda zrcadlí v našich životech právě v tomto čase, právě v tom okamžiku a za těch okolností, které jsou pro nás aktuální.

„Nějakou dobu to trvalo, než jsem se dostala k oceánu, jak k tomu skutečnému, tak i k oceánu možností, které mě krok za krokem přivedly až sem. K vodě, jako zrcadlu a základnímu prvku života. Miluji ji ve všech podobách a s úžasem zjišťuji, že se mi stává průvodkyní, učitelkou i nástrojem. Nacházím a objevuji možnosti, jak propojit práci s vodou, tělem a hlasem prostřednictvím pohybu, zpěvu, dechu.“

Voda - laskavá i mocná Paní - v hindštině paanee...

www.paanee.cz

Sdílet Vodní světy v nás

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS