E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

AROUND THE WORLD with Patrick Hofmann (GER)
Název akce:
AROUND THE WORLD with Patrick Hofmann (GER)
Datum konání:
pátek 29. duben 2016 , 21:00 h - 21:00 h
Místo konání:
Fashion Club Prague - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
239912183064418
Kliknutí
203

Popis

► ENGLISH ◄

Cestujte s námi kolem světa na jedinečné party ve Fashion club Prague. Pravidelně Vám budeme představovat DJs z různých koutů světa, kteří nám předvedou své DJské umění. Na pátek 29. dubna přijal naše pozvání DJ Patrick Hofmann z německého města Leipzig.

Patrick má za sebou více jak 18 let zkušeností s DJingem a pravidelně vystupuje nejenom v Německu, ale i například v legendárním klubu Ministry of Sound v Londýně nebo ve Španělsku, Rakousu a dalších Evropských zemích. Patrick je rovněž skvělým producentem a na jeho kontě nalezneme desítky vlastních tracků a remixů. Nyní přijíždí do Prahy, aby exkluzivně vystoupil ve Fashion club Prague!

Více informací naleznete na: www.patrickhofmann.net

Společně s Patrickem se představí i náš rezidentní DJ Don Marquez a velmi oblíbený saxofonista Saxokid poté doprovodí oba dva DJe a doplní atmosféru tohoto večera.

VSTUP: Muži 200,- CZK, Dámy 100,- CZK, rezervace 100,- CZK

HUDBA: house, disco house, vocal house, remixes, commercial

♫ DJs: PATRICK HOFMANN (Leipzig, Germany), Don Marquez, Saxokid (live saxophonist) ♫

►► Rezervujte si svůj stůl na telefonu +420 777 770 238 nebo přes email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ◄◄

► ENGLISH ◄
Travel with us around the world on a unique party at Fashion club Prague. We will be featuring DJs from around the world who show us their DJ art. On Friday, April 29th, our invitation accepted DJ Patrick Hofmann from the German city of Leipzig.

Patrick has more than 18 years of experience with DJing and regularly performs not only in Germany, but also for example in the legendary club Ministry of Sound in London, Spain, Austria and other European countries. Patrick is also great producer and produced dozens of tracks and remixes. Now coming to Prague to exclusively perform in Fashion club Prague!

More info could be find at: www.patrickhofmann.net

Together with Patrick will perform pur resident DJ Don Marquez and very popular saxophonist Saxokid who will accompany both DJs and complete the atmosphere of the evening.

ENTRY: Man 200,- CZK, Ladies 100,- CZK, Reservation 100,- CZK

MUSIC: house, disco house, vocal house, remixes, commercial

♫ DJs: PATRICK HOFMANN (Leipzig, Germany), Don Marquez, Saxokid (live saxophonist) ♫

►► Book your table on phone number +420 777 770 238 or email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ◄◄

Sdílet AROUND THE WORLD with Patrick Hofmann (GER)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS