E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Enrico & Mio B-DAY.
Název akce:
Enrico & Mio B-DAY.
Datum konání:
sobota 29. říjen 2016 , 22:00 h - neděle 30. říjen 2016, 06:00 h
Místo konání:
Retro Music Hall - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
241876242875918
Kliknutí
244

Popis

Kdy: 29.10.2016 - sobota
Kde: Retro Music Hall Prague
Kdo: Mio, Enrico, nFix & Candice, Namaas, Pietros, Domez
Start: 22:00

Každý den je co slavit a u nás to platí dvojnásob. Další narozeninový hurikán míří do oficiálního klubu Evropy 2 – Retro Music Hall. Své věčné mládí u nás oslaví matador taneční scény a jeden z vystupujících na hlavním pódiu Mácháč festivalu – Enrico! Ten si za několik let, strávených za mixážním pultem, vybudoval neotřesitelnou pozici na domácí scéně a letos kromě Mácháče vystupoval například i na švýcarské streetparade, kam dorazilo přes milion lidí. Své umění nám předvede ve speciálním narozeninovém setu a svou alkoholovou neporazitelnost obhájí na našem baru.

Druhým oslavencem je dlouholetý rezident Retro Music Hall a miláček dámského pohlaví – DJ Mio. Ten svým mládím vyzařuje obrovské množství energie, kterou přenáší do tančícího davu, a to je přesně ten důvod, proč si Mia okamžitě zamilujete.

Tím ale výčet vystupujících rozhodně nekončí, protože mezi gratulanty se připojí populární dvojice nFix & Candice, kteří úspěšně vystupují po celé republice a mají za sebou hraní například na Electric Love v Rakousku. Popřát vše nejlepší dorazí i ostravský Namaas, v Olomouci populární Domez či náš rezident Pietros.

Je toho hodně a bude to ve velkém. Dvojitá narozeninová nálož, bohatý lineup, nejlepší zvuk, božská vizualizace a to vše v nejpopulárnějším českém klubu. Buď u toho.

Vstup od 18 let.

Sdílet Enrico & Mio B-DAY.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS