E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Cesta kolem světa - Itálie
Název akce:
Cesta kolem světa - Itálie
Datum konání:
sobota 31. květen 2014 , 20:00 h - 20:00 h
Místo konání:
RODEO - Jecna - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
248941758639345
Kliknutí
23

Popis

RODEO music bar & St.Events eventová agentura uvádějí pokračování konceptu Cesta kolem světa!! Každý měsíc pro Vás uspořádáme akci vždy na jednu vybranou zemi. Cílem akce je, co nejvíce naladit párty do dané země a Vám tak poskytnout skvělý zážitek. Za sebou již máme chladný evropský sever – Finsko. Minule jsme si užívali parádní Mexické fiesty, kdy se večer nesl ve znamení tequilly, chilli, sombrér a knírů.! Nyní se přesouváme zpět do Evropy, do prosluněné Itálie. Čeká nás mnoho italských dobrot a o Vaší zábavu se postará naše komando – dvě sexy dívky + dva sexy kluci. Večer se ponese ve stylu staré známé italské mafie!:-)

★ Na co že se můžete těšit? ★

► St.Events Sexy komando!!!
► soutěže během večera s naším sexy komandem
► Aperol Spritz 65,-
► italské dobroty zdarma
► Italské víno do 23:00 zdarma
► Bombardino do 23:00 zdarma
► PIZZA zdarma
► vstup zdarma
► na 7 LCD promítání tematického videa
► foto koutek: klobouky, kníry…
► fotoreport a aftermovie z párty

★ O hudební produkci se postará seňor: ★
♫♫♫ DJ TOPIC ♫♫♫


RODEO team a St.Events team se na Vás těší, bude pořádná párty!!! :)
rezervace na 722 231 231, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na www.rodeopraha.cz

Pořádá St.Events - Eventová agentura https://www.facebook.com/stevents21


Partneři akce: Víno.cz, Aperol
VÍNO.CZ je zde pro všechny milovníky vín, jak pro začátečníky, kteří víno teprve poznávají, tak i pro ty vínu znalejší. VÍNO.CZ má informativní charakter, na E-SHOPu najdete široký sortiment vín z celého světa.
Stránky vznikly kdysi v raném vinařském novověku z radosti nad dobrým vínem a z touhy sdílet tuto radost s ostatními. Když se naplnily technické kapacity původního webu (a částečně i lidské kapacity někdejšího týmu), Víno.cz se na delší dobu odmlčelo.
Dnes je zpět ve zcela nové podobě, která počítá s tím, že nabídne nejen aktuality, encyklopedické informace a nebývale širokou možnost on-line nákupu.
V tuto chvíli najdete na Víno.cz jen malou část celého záměru. Řada dalších aplikací je však připravena ke spuštění, jiné programy a materiály jsou v různém stádiu příprav. Na stránky se tedy budou přidávat postupně. S nadějí, že se budete na Víno.cz rádi vracet už jen proto, že zde stále bude něco nového a zajímavého - k vidění, k přečtení i k ochutnání.

Sdílet Cesta kolem světa - Itálie

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS