E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Jak vychovat chlapečka, jak vychovat holčičku?
Název akce:
Jak vychovat chlapečka, jak vychovat holčičku?
Datum konání:
sobota 24. září 2016 , 09:00 h - 16:30 h
Místo konání:
Rybalka - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Nekategorizované
Zdroj:
253921578335547
Kliknutí
183

Popis

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč se chovají kluci jinak než holčičky?
Proč se děti nechtějí oblékat, čistit zuby, koupat se, proč odmlouvají a v pozdějším věku s námi odmítají komunikovat a sdělovat nám, co je trápí?
Stalo se vám, že vám děti řekly, že je nemáte rádi, udělaly vám nějaký naschvál anebo sebou třískly o zem a nahlas křičely? Přemýšleli jste nad tím, že chlapci potřebují úplně jiný výchovný přístup než holčičky?

Přijďte na kurz JAK VYCHOVAT CHLAPEČKA, JAK VYCHOVAT HOLČIČKU?, který by mohl výrazně pomoct nejen vám, ale hlavně vašim dětem.
Budeme si ukazovat nejčastější chyby rodičů a zároveň se budeme učit, jak tyto chyby elegantně odstranit. Vysvětlíme si zákonitosti rozdílného přístupu k chlapečkům a holčičkám, abyste po příjezdu domů měli možnost okamžitě začít měnit svůj výchovný přístup a společně s dětmi si jejich vývoj pořádně užili.
Během kurzu si projdeme období 0 – 3 let, 3 – 6 let a 6 – 14 let, ukážeme si hlavní změny, které se v tomto období u dětí zákonitě projeví a rovněž to, jak na tyto změny reagovat.

Přihlášky do kurzu emailem na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na kontaktním formuláři na www.milanstudnicka.cz

Cena: 1600,- Kč za osobu
Ovšem pokud přijdete v páru, ve třech, čtyřech... s kamarádem/kamarádkou, cena je 1100,- za osobu.

--

Lektor kurzu: Mgr. et Mgr. Milan Studnička

Milan za svou sportovní kariéru získal řadu medailí (MČR, ME, MS) v pěti různých sportech a v roce 2002 dokonce reprezentoval ČR na ZOH. Vystudoval trenérství na FTVS UK a později také psychologii na FF UPOL. Rovněž dokončil program celoživotního vzdělávání na FF UPOL a stal se kvalifikovaným lektorem vzdělávání dospělých v ČR a SR. Mimo jiné je účastníkem pětiletého daseinsanalytického sebezkušenostního psychoterapeutického výcviku a rovněž absolvoval celou řadu vzdělávacích kurzů zaměřených na komunikaci s dětmi, koučink a osobní rozvoj. Od svých dvaadvaceti let se věnuje dětem (trenér basketbalu, fotbalu) a hlavně svému synovi, se kterým má úžasný vztah. Profesně působí jako psychoterapeut, kouč a pořádá řadu vzdělávacích akcí pro dospělé.

Sdílet Jak vychovat chlapečka, jak vychovat holčičku?

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS