E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Royal Republic / SWE, supports: Dinosaur Pile-Up / UK, Tim Vantol / NL
Název akce:
Royal Republic / SWE, supports: Dinosaur Pile-Up / UK, Tim Vantol / NL
Datum konání:
čtvrtek 17. listopad 2016 , 19:30 h - 23:59 h
Místo konání:
Lucerna Music Bar - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
256205178084281
Kliknutí
183

Popis

"Natočili jsme fakt silnou desku Royal Republic, za kterou si stojíme, a už se nemůžeme dočkat, až s ní vyjedeme na turné”, říká frontmen kapely Adam Grahn. Praha se koncertu Royal Republic dočká 17.listopadu, kdy spolu se dvěmi předskokany, britskými Dinosaur Pile-Up a Timem Vantolem z Nizozemska, odehrají koncert v Lucerna Music Baru. Vstupenky budou v předprodejích od 7.července na pokladně a webu Lucerna Music Baru, na www.goout.cz a v sítích Eventim, Ticketpro a Ticketportal za 350,- Kč + poplatky, na místě v den koncertu za 450,- Kč.
------------------------------------------------------------------------------------
Alba z roku 2010 - We Are The Royal a z roku 2012 - Save The Nation – umístila švédské Malmo a kapelu Royal Republic na hudební mapu světa. Jejich nejnovější Weekend Man je před nimi o krok napřed. Kníratý zpěvák skupiny Adam Grahn o albu říká: “ Slyšet všechny písničky pohromadě s vámi pořádně zamává. Pořád nemůžeme pochopit, že jsme tu desku natočili!”

Společně s kytaristou Hannesem Irengårdem, basovým kytaristou Jonasem Alménem a bubeníkem Per Andreassonem Grahn natočil desku Weekend Man v Berlíně, na stejném místě, kde vzniklo album Save The Nation. O Berlíně Adam mluví jako o druhém domovu, operační základně. Produkci nové desky si vzali na starost dva dynamičtí němečtí producenti Christian Neander a Michael Tibes, nahrávalo se ve Fuzz Factory Studios ve čtvrti Kreuzberg.

Royal Republic vznikli v roce 2007, všichni čtyři členové studovali v Malmo na prestižní Academy Of Music. I díky tomu je jejich vzájemná hudební komunikace “jako blesk”.

Při poslechu desky Weekend Man si určitě povšimnete, že kapela dobře chápe, co je na pop music tak fantastické. Ve změti nabroušených tvrdých riffů se skrývá nápaditá melodie, která se vám s jistotou vkrade do srdce. Per obdivuje producenta Max Martina, jejich krajana, který spolupracoval s Britney Spears, Katy Perry, Kelly Clarkson a dalšími. “Ano, co se týče skládání, jednou z předností Royal Republic je náš zdravý nedostatek respektu k žánrovým hranicím,” dodává Hannes. “Ať je to písnička od Taylor Swift nebo od Led Zeppelin, vezmeme si to, co se nám líbí, a uděláme si to po svém.”

Adam Grahn vzpomíná: “Když jsme začínali, bylo úplně k smíchu, jak jsme se lišili. Když jsem se kapely ptal – Hej, kluci, viděli jste včera fotbal? – jen tak špitli - Ne, my se na fotbal nekoukáme… Dneska jsme rodina, se vším, co to přináší, a myslím si, že by nikdo z nás neměnil."

Více info:

www.royalrepublic.net
www.facebook.com/royalrepublic
www.dinosaurpileup.com
www.facebook.com/dinosaurpileup
www.timvantol.com
www.facebook.com/timvantol
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Sdílet Royal Republic / SWE, supports: Dinosaur Pile-Up / UK, Tim Vantol / NL

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS