E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Parkway Drive & Asking Alexandria v Praze
Název akce:
Parkway Drive & Asking Alexandria v Praze
Datum konání:
středa 29. březen 2017 , 20:00 h - čtvrtek 30. březen 2017, 01:00 h
Místo konání:
Forum Karlín - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
256290651436900
Kliknutí
154

Popis

Parkway Drive se vrací do Prahy! Tentokrát ale s hostujícími Asking Alexandria a halovou show bohatou na světla i pyro efekty. Vstupenky jsou již k zakoupení za v síti Ticketportal.

Australská metalcorová parta Parkway Drive vznikla v roce 2003 a od té doby se drží v téměř konstantní sestavě. Do dnešního dne zdokumentovala svoji kariéru na pěti studiových deskách, jednom minialbu, dvou DVD a dokonce v jedné knize, která mapuje dekádu jejich existence.
Všechna jejich poslední čtyři alba bodovala v prodejním žebříčku ARIA v první desítce, včetně zatím poslední nahravky Parkway Drive "Ire", která se dokonce vyhoupla až na první příčku.
Posledních deset let je kapela prakticky neustále na turné, v roce 2007 se prvně rozjela po Spojených státech pod hlavičkou prestižního Vans Warped Tour, o rok později si odbyla premiéru na neméně vyhlášeném putovním festivalu Never Say Die, se kterým se později zastavila také v Praze.

Diskografie o pět let mladší britské party Asking Alexandria je oproti Parkway Drive sice o jednu desku útlejší, ale jejich poslední album je naopak čerstvější. Nahrávka The Black vyšla letos na jaře a kapela už ji stihla osobně představit na turné, se kterým zavítala v závěru srpna i do Prahy.
V beznadějně vyprodaném Lucerna Baru se kapela českému publiku představila s novým zpěvákem Denisem Shaforostovem a stejně jako na desce i teď naživo dokázala, že jakkoliv může být odchod frontmana (notabene tak výrazné osobnosti jakou byl Danny Worsnop) těžký, rozhodně není nezvladatelný. A že pokud je i po tak důležité personální změně skupina schopna natočit tak výborné album, jakým je The Black, pak se nemusí o přízeň posluchačů či snad úbytek fanoušků bát.

Sdílet Parkway Drive & Asking Alexandria v Praze

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS