E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

AcidTechnoFamily monday // los tekenos// cross club
Název akce:
AcidTechnoFamily monday // los tekenos// cross club
Datum konání:
pondělí 15. srpen 2016 , 21:00 h - 21:00 h
Místo konání:
CROSS][CLUB - officiall - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
257661811292954
Kliknutí
234

Popis

Ahoj přatelé,
Rozhodli jsme se udělat malou zastávku v naší české kotlině před cestou do Rumunska a Bulharska. A kde jinde než v pražském klubu cross, za podpory našich přátel ....

MEJRA // Nsk, Mayapur , CZ //
PHANTONLAB // Acid Anonymous , NL
DAJ // K-ta , FR //
KROMAR // K- ta , FR //
GHANDI // Spiritual, Acidelika, CZ //
FORMI // CZ //
INDEPENDENT THEORY / cz
GOMANGO // Atf , CZ //
REDCLIFF // Spiritual,Acidelika, CZ
QUEST23/ Atf, CZ //

Můžete se těšit na 2 stage plné acidu, techna a psytrancu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

## DJ David FORMI

- Začínal hrát jako CD-DJ v rockovém klubu Futurum, kde se mimo jiné seznámil Djem Loutkou a ostatními členy agentury Roxydust. Jejich přístup k taneční scéně se mu líbil a tak se stal hnedle pravidelným návštěvníkem jejich akcí. V roce 1994 si začíná místo CD kupovat první vinyly – v této době především v Holandsku . Rok 1995 byl pro Formiho rokem zlomovým , když poprvé veřejně vystoupil společně s Dji Loutkou, Bidlem a holandským Joost Van Bellenem na party BAT RAVE (chaos in Ghottham)v Pražském clubu Roxy. Poté začíná hrát pravidelně v legendárním klubu Ládví a následně také i v oblíbené Pražské Radosti FX. Nejraději však vzpomíná na soukromé „underground“ parties , které probíhaly od r.1997-1998 skoro každý víkend a měly vždy neopakovatelnou atmosféru (např. slavné parties na parnících).


V téže době začínají Roxydust Formiho pravidelně představovat na nejrozjetěších house parties u nás – SHAKE v klubu Roxy. Společně s dalším původním členem Roxydustu s Djem Airtem vždy nažhavili tu správnou „Warm up“ náladu pro hlavního residenta Loutku. Díky svému feelingu Formi občas tyto „supermejdany“ i sám úspěšně „dohrával“.
Od r.1998 je pravidelným hostem všech klubů od západu na východ, takže se dá zkrátka říci, že místo , kde by Formi nehrál snad ani neexistuje…….
Mezi jeho nejlepší akce mimo Prahu určitě patří první ročník Hradhouse a samozřejmě i Open Airfield festival(Lighthouse) a 2krát Creamfields a dva ročníky festivalu Mácháč-2007/2008. Formi razí zásadu, že hudební škatulky jsou jen pro hudební novináře a sám se snaží hudbu hlavně vnímat a cítit. V případě, že by jste se však chtěli snažit o žánrové zaškatulkování, stylově lze nejlépe vystihnout například pojmy jako Deep-tech house, 80's, electro,progresive house,techno,trance a v poslední době i breakbeat v jakékoliv formě.V současné době se podílí hlavně na spolupořádání své rezidentní noci v clubu Chapeau Rouge s příznačným názvem "NIGHTLIFE".Formi si na tyto mejdla zve především dj"e kteří ho inspirují a "baví"např.:Loutka,Ladida,Chris Sadler,Squint,Bon Finix,Detrik,Pavel Krejdl a nakonec mistera DJe: Dimtri from Amsterdam,což považuje za malý zázrak!!!!!!!NIGHTLIFE je plný undegroundové i popové taneční hudby ,krásných děvčat,nezřízené zábavy a velice často se tam dějí věci které jsou TABOOO:)))) !!!!!!!
David Formi TOP 6 dj"s:Dimitri(NL),Loutka(cz),Bushwacka!(GB)Joost van Bellen(NL),Squint(cz),Eric Prydz(swe).
"umělci s kterými měl tu čest si zahrát na společné party:
Justin Robertson (UK),Dano(USA), Silicon Soul (UK), Jose Padilla – Café del Mar(ESP) , Joost Van Bellen (NL Speedfreax) , Dave Mathersole (UK) , Wubble –U (UK) , Liquid Harmony (CZ) , Hipp-e and Hallo (USA) , 100% Isis (NL), Sunscreem (UK) , MR.C (UK) The End,Marcello (NL),,Asad Rizvi (GB),Daft Punk(F)1997.),Groove Armada,OO Bidlo(CZ/USA), a samozdřejmě již dva výše zmíněné ,špičkově obsazené hudební festivaly -CREMFIELDS-2003-2004 a MáCHáč-2007-2008.....)))))).David miluje když se lidi smějí,baví a největší radost má když všichni tancují.
některé další cluby a party kde David vystupoval: Shake-Sunshine, Vision, Big Babble, Batrave, House Music is Sexy and more more Shake"s!!!!!Hradhouse,Camuflage whith Chris Sadler in Mecca club,Radost FX,Groovy party-KC Benešov,GO_GO-Znojmo,Studio 54 original(né to současné,to opravdu ne))))),Celnice,Roxy............

## Dj Ghándí

je zakladatelem známého sound systemu Spiritual a zároveň tvůrcem a pořadatelem oblíbených parties Acidelika.
Se svým pořadem Acidelika působí na pražském Radiu 1 od roku 2008.
Během 15ti let djingu vystoupil po boku mnoha známých zahraničních producentů.
/Neil Landstrumm, Dave Tarrida, Tobias Schmidt, Tim Taylor, Damon Wild, Spiral Tribe, Franklin De Costa, Jerome Hill, Radioactive Man, Bill Youngman, Luke Anger Dapayk, Bruno Pronsato/

Rok 1997 a tehdejší undergroundové techno akce českých soundsystémů Mayapur, Technical Support a Cirkus Alien ovlivnily jeho celkové hudební i myšlenkové postoje.
Natolik zaujat elektronickou taneční hudbou využívá v roce 1999 nabídky dvoumesičního kurzu pro začínajicí dje, kde si poprvé osahává gramofony a mixpult.
Tehdy si uvědomuje, že nechce být jen návštěvníkem parties, ale chce se aktivně podílet na jejich průběhu. Proto pořizuje dj techniku a podle své jasné představy a vkusu vybírá vinyly a začíná si tak tvořit vlastní zvuk, který on sám dnes popisuje jako "hudba s duší" nebo "barevný techno".
K jeho inspiraci přispělo ta

Sdílet AcidTechnoFamily monday // los tekenos// cross club

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS