E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

DJ Bl3ND
Název akce:
DJ Bl3ND
Datum konání:
pátek 25. červenec 2014 , 22:00 h - 22:00 h
Místo konání:
SaSaZu - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
268625403339662
Kliknutí
18

Popis

CZ

NextTop Entertainment & 4Events & STUDENT ZONE PRAGUE vám představuje novou Premiéru akcí pod názvem - Nexttop Never Stops -

Co od nás můžete očekávat?

➥ Úžasnou letní náladu a atmosféru

Proč?

➥ Existuje pouze jeden člověk, který je schopen a transformovat nudnou akci do masivní EDM party...

Kdo ?

➥DJ BL3ND
- Pouze jeden DJ na světě může tvrdit, že dosáhl milionů shlédnutí a followerů, zatím co nikdy neopustil Spojené státy Americké. Příběh DJ BL3NDa je jako nikoho jiné. Začal jako pokorný Dj z východní Los Angeles, Kalifornie a dopracoval se k tomuto dni, k více než 250 milionů shlédnutí na YouTube.

Nyní s více než čtyřiceti videama na YouTube kanálu a rychle rostoucími subsribers, kterých je více než 900.000, lze Dj Bl3nda skutečně považovat undergroundovou hvězdu. Hraje teď ve vyprodaných tisících show po celé Americe . V současné době se může pyšnit s více než 3,2 milionu LIKES na facebooku a téměř 150.000 followerů, na Twitteru, jak mužem sami vidět fanouškovská základna Dj Bl3enda se neustále zvyšuje neuvěřitelným tempem.

S rokem 2013 jsme nadále svědky BOOOMů jak popularita Dj BL3NDa tak i jeho producentské schopnosti jsou více a více vyhledávány. Nyní má více než 20 milionů stažení z jeho hudby napříč všemi platformami, fanoušci
DJ BL3NDa jsou hladoví a chtějí více,ale nikdo nikdy neodchází zklamaný.

➥ Více TBA ...


VSTUP: OD 18-ti let

Keep in Touch!

Pro další rezervace vstupenek a rezervace stolů :
Prosím zašlete nám e-mail na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

-----------------------------------------------------------------------
EN

NextTop Entertainment & 4Events & STUDENT ZONE PRAGUE would like to present you a brand new premier of party season - Nexttop Never Stops -

What should you expect from us?

➥ Insane summer atmosphere and vibes

Why?

➥ There is only one person who is able to transform this boredom into a massive EDM party scene ...

Who?

➥ DJ BL3ND
- Only one DJ in the world can claim to have a global following of millions, while never having left the United States. The story of DJ BL3ND is like none other. It began with his humble upbringing in Los Angeles, California and continues to this day, with over 250 million views on YouTube on his signature high-energy live mixes.

Now, with over forty videos on YouTube, and a rapidly growing YouTube Channel with more than 900,000+ subscribers, BL3ND can truly be called an underground sensation. He now plays sold-out shows in the thousands throughout America. Currently boasting over 3.2 Million likes on Facebook and nearly 150,000 Twitter followers, BL3ND’s fan base is continually growing at a rapid pace.

2013 continues to witness the explosion of BL3ND’s popularity both as a DJ and a sought-after producer. With over 20 million downloads of his music to date across all download platforms, BL3ND’s fans are hungry for more and they won’t be left disappointed.

➥ More TBA ...

Entrance: From +18 years old

Keep in touch!

For further booking tickets and table reservations:
Please e-mail us at: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sdílet DJ Bl3ND

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS