E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Finlandia Caribbean Night (16.7.2017)
Název akce:
Finlandia Caribbean Night (16.7.2017)
Datum konání:
sobota 16. červenec 2016 , 18:00 h - neděle 17. červenec 2016, 04:00 h
Místo konání:
Fashion Club Prague - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
269530730069664
Kliknutí
197

Popis

► ČESKY ◄

Vypravte se s Fashion club Prague a Finlandia Coconut do slunného Karibiku. Nenechte si ujít celodenní program, který začneme na naší jedinečné terase a poté protančíme celou noc v nejkrásnějším klubu v Praze a to až do svítání. Čekají na vás skvělí DJs, sexy karibské tanečnice a v neposlední řadě představení novinky na trhu mezi vodkami - Finlandia Coconut.

FINLANDIA COCONUT
Sladká, smetanová, máslová, ořechová. Taková je nová vodka Finlandia coconut. Užijte si tropického požitku na tvé cestě k vodce. Tato kokosová vodka se vyrábí pouze z přírodních surovin: průzračné ledovcové pramenité vody, přirozeně filtrované přes ledovcovou morénu a výhradně z nejlepšího šestiřadého ječmene, který se vyznačuje nejnižším možným obsahem přírodních mastných olejů.

Ochutnejte samotnou Finlandia coconut nebo si nechte od barmanů připravit speciální drink z této vodky.

VSTUP PO 22. HODINĚ: Muži 200,- CZK, Dámy ZDARMA

HUDBA: Deep house, commercial, RnB

♫ DJs: Giacomo & Mark Colton ♫

►► Rezervujte si svůj stůl na telefonu +420 777 770 238 nebo přes email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ◄◄

► ENGLISH ◄

Travel with Fashion club Prague and Finladia Coconut to sunny Caribbean. Do not miss amazing program all day at our sunny terrace and then dance till sunrise at the most amazing club in Prague. Enjoy the greatest music from our DJs and dance with sexy Caribbean dancers. During the day we will introduce new Finlandia Coconut and you may try some of the amazing cocktails made from this new vodka.

FINLANDIA COCONUT
When you're looking for crisp, clean vodka with a subtle twist of island-inspired flavor, Finlandia Coconut can deliver everything you crave.

Boasting a unique 200-step distillation process that guarantees a pure experience, drinkers can appreciate a deliciously smooth beverage perfect for mixing, sipping, or both.
With a creamy coconut finish reminiscent of cheesecake, Finlandia Coconut is the perfect addition to any connoisseur's collection.

ENTRY AFTER 22:00: Man 200,- CZK, Ladies FREE

MUSIC: Deep house, commercial, RnB

♫ DJs: Giacomo & Mark Colton ♫

►► Book your table on phone number +420 777 770 238 or email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ◄◄

Sdílet Finlandia Caribbean Night (16.7.2017)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS