E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Sólo pro Lu / derniéra!
Název akce:
Sólo pro Lu / derniéra!
Datum konání:
středa 26. říjen 2016 , 20:00 h - 22:00 h
Místo konání:
Divadlo Archa - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Nekategorizované
Zdroj:
271267079934163
Kliknutí
118

Popis

SOLO FOR LU / last chance to see!
English-friendly

Jing Lu, Jana Svobodová a Divadlo Archa
SÓLO PRO LU
Autorská inscenace se na pozadí osobního příběhu herečky a zpěvačky Jing Lu dotýká obecných rovin lidského života. Autentické texty, které vznikaly formou rozhovorů mezi režisérkou a protagonistkou tvoří základ scénickému obrazu. Jing Lu přímo před očima diváků vyrábí pomocí kytarového looperu zvuková prostředí, ze kterých vychází originální hudba Michala Nejtka. Osobní příběh, rafinovaná práce s projekcí, světelný design a herecká akce protagonistky vytvářejí jevištní tvar, ve kterém se mísí vážné okamžiky lidského života s radostí, humorem a nadějí.

”Bylo to velice silné představení… má velmi hluboký záběr, obsahuje chvíle, které drásají srdce a chvíle jemného humoru.”
Helena Klímová

"Moje smysly pracovaly na všechny obrátky a v jednu chvíli jsem nebyl daleko od nostalgických slz.Čína a Vietnam spojuje mnohé, ale zároveň si jsou tak cizí. I proto jsem našel v Tvém příběhu i svůj příběh a za to Ti moc děkuju."
Nguyen Q. Dung

VSTUPENKY
150 Kč / 100 Kč student&senior
v prodeji na http://www.goout.cz

| en |
The performance is based on the contrast of the personal testimony of a young Chinese woman with the global questions of today's world and the West's ambivalent relationship with China. Michal Nejtek's music was created on the basis of a live sound plan, which the performer herself creates right in front of the audience. The production features refined projection work, a minimalist stage sets and an extraordinary performance by Jing Lu. It was successfully staged at the APAP in New York.

“A powerful performance… it is profound, with moments that are heartrending and moments of gentle humour.”
Helena Klímová

TICKETS
CZK 150 / CZK 100 students & seniors
available via http://www.goout.cz and at the Theatre Box Office

Sdílet Sólo pro Lu / derniéra!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS