E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

LOCO DICE (Desolat/GER) @ROXY
Název akce:
LOCO DICE (Desolat/GER) @ROXY
Datum konání:
pátek 2. prosinec 2016 , 22:00 h - sobota 3. prosinec 2016, 06:00 h
Místo konání:
Roxy Prague - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
276621736051539
Kliknutí
227

Popis

LOCO DICE (Desolat/GER)
ROXY, 2.12., open 22:00

Lístky v předprodeji za 590czk + popl
Limit lístků v předprodeji je stanoven na 4 lístky na osobu
V café NoD za zvýhodněnou cenu 600czk

Goout: https://goout.cz/cs/listky/loco-dice/jvo/
Ticketpro: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/1930406-loco-dice.html

-EN BELOW-

Temperamentní Dj a producent s tuniskými kořeny a jedna ze stěžejních osobností elektroniky posledních 10ti let Loco Dice přijíždí poprvé do České republiky. Miluje techno a rád experimentuje. Se svou novou deskou se vydal ke svým hip hopovým začátkům a tím vytvořil zajímavý můstek mezi black music a svou milovanou elektronikou. To a jeho energické show dokazují, že je díky svému africkému původu živelný ve všem, co dělá. Je jasné, že bude 2. prosince v ROXY pořádné horko!

Tuniský rodák Yassine Ben Achour vyrůstal v Německu a jako teenager se začal věnoval rapu a mixování hip hopu. Sbíral úspěchy a dělal support umělcům jako je Usher, Ice Cube, Jamiroqai nebo Snoop Dogg. Jeho uším se ale časem začala zamlouvat house music, od které chyběl jen krůček k technu, díky kterému už se několik let Yassine aka Loco Dice drží na špičce elektronické hudby. Několikrát byl jedním z headlinerů festivalu Awekenings, nejednou si střihl b2b set s legendou Carl Coxem, byl residentem klubu DC10 na Ibize, vydává pod labely Cadenza nebo Cocoon a je spolu-majitelem labelu Desolat.

Loco Dice je díky svým africkým kořenům živelný ve všem, co dělá. Ať už techno, house nebo minimal, vždy si našel svou vlastní, trochu jinou cestu. Po 7 letech vydal své druhé a zatím poslední album Underground Sound Suicide, ve kterém se tak trochu vrací ke svým hip hopovým kořenům. Právě oznámení hostů a prvního tracku Get Comfy s britským MC Giggs vyvolalo překvapené, ale pozitivní reakce. Ve svých setech skvěle reaguje na atmosféru a umí vytvořit tu správnou rovnováhu mezi melodickým a deepovým soundem. To potvrzuje i jeho poslední Essential mix. Zdá se, že se mu prostě daří vše, na co sáhne! 2. prosince začne techno šílenství pod vedením Loco Dice.

-EN-
The Producer/DJ/Label Head/Fashion Icon/Badass has been captivating audiences around the world for years. Loco Dice was born and raised in Düsseldorf, Germany. Growing up in a family of Tunisian immigrants, he was exposed to traditional music, but also to Santana, funk and soul. He started his career in Hip-Hop as a DJ and performer before House music caught his ears. Now he is well known around the world for his musical diversity. House, minimal or techno - he get’s it all. On 2nd December Loco Dice will start the techno madness in Prague for the first time.

Sdílet LOCO DICE (Desolat/GER) @ROXY

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS