E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Venom INC. , Vital Remains , Mortuary Drape , Nervochaos & Desecrator
Název akce:
Venom INC. , Vital Remains , Mortuary Drape , Nervochaos & Desecrator
Datum konání:
čtvrtek 13. říjen 2016 , 19:00 h - 23:45 h
Místo konání:
Storm Club Prague - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
288782728148417
Kliknutí
159

Popis

Do Prahy zavítá ve čtvrtek 13.října opravdu exkluzivní old school - all star sestava a velké legendy v metalovém žánru. Headliner jsou Venom Inc., kteří jsou spojení z best of Venom časů, kdy momentální sestavu čítá legendární trio The Demolition Man (Tony Dolan), Mantas ( Jeffrey Dunn) a Abaddon (Anthony Bray) a v rámci svého evropského tour konečně představí svůj počin „IRON & STEEL“. Předkapely jsou naprosto smrtící. Hlavní slot jsou death metaloví velikáni z Rhode Islandu VITAL REMAINS. Další obsadili legendární death/blackoví MORTUARY DRAPE, kteří tímto rokem započali další dekádu, když se dostali na 30 let své existence. Opener má dvě zajímavá jména. První jsou nám již velmi známí NERVOCHAOS z Brazílie a thrash metaloví služebně nejmladší australští DESECRATOR. Tohle bude jízda.

-----------------------------------------

VENOM INC. (UK)
Metal
www.venom-inc.com
www.facebook.com/VenomIncOfficial

Není to tak dlouho, co se dali tihle pánové dohromady. Vlastně tomu bude tak něco okolo roku a půl. Zezačátku to budilo docela spor. Proč vlastně vzniklo Venom inc.? Mnozí je podezírali z toho, že je to jen značka, aby se vymlátilo víc peněz. Avšak čas ukázal, že tahle verze Venom je mnohem živější a lepší, než současné vystupování legendárního Cronose. Samosebou, všichni Venom žili. Abaddon s přestávkama 18 let a Mantas zhruba 16 let. Tony Dolan byl součást zhruba 4 roky a pod jeho basovým diktátem bylo nahráno kultovní Prime Evil v 89. Vysvětlení je jednoduché, oni jsou Venom stejně jako Cronos, ale kvůli sporům se muselo udělat Venom Inc. Letos budou vydávat své „první“ album pod VENOM INC., nesoucí název IRON & STEEL, které má být jako takový odkaz právě již k zmiňovanému Prime Evil.
Pánové už rozjeli shou pekelnou show v Brně, dokonce i hráli na Brutal Assault a letos opět budou, ale to nemění nic na faktu, že by nemohli být v Praze. Takže jestli jste zvědaví stejně jako my rozhodně si nenechte ujít tento dlouhý set plný nevětších vypalovaček od jedný z jednoznačně legendárně složený kapely. Tohle bude kotel!

-----------------------------------------

VITAL REMAINS (USA)
Death Metal
www.facebook.com/Vital.Remains.Official

Podle nás jedna z nejlepších death metalových kapel na světě a máme k ní absolutní respekt. Z prvu možná trochu podceňovaní, ale čas z nich udělal opravdu legendy a konečně se jim dostálo uznání. Album Let Us Pray z 1992 bylo jednou z největších spojnic atmosférické hudby mezi death metalem a vzrůstající black metalovou tvorbou. Jmenovat jednotlivá alba od VItal Remains a rozebírat je by bylo na dlouhý povídání, proto hlavně skočíme na rok 2003 a zmíníme album Dechristianize, které hlavně katapultovalo VR do povědomí většiny díky hostování Glenna Bentona, který ve Vital Remains zůstal necelých 7 let, i když moc s nimi nejezdil na tour. My k tomu máme hodně srdcovej vztah. V Black Psovi v roce 2005 s Decapitated ještě ve staré sestavě to byl jeden z nejhezčích death metalových koncertů, které jen tam z hlavy nesmažeme. A ani nevím, kdy byli v Praze naposledy, každopádně, pro nás tohle bude vystoupení bude svátek!

-----------------------------------------

MORTUARY DRAPE (ITA)
Decapitated Records
Black/death Metal
www.mortuary13drape.com
www.facebook.com/mortuarydrape

Další pořádnej old school! Italská legendární kapela MORTUARY DRAPE, která za 30 let svojí existence vydala jenom 5 dlouhohrajících alb a pár EP, splitek, demáčů, vyráží na tour společně s touto okultní zabíjárnou! Kdy naposledy stanuli Mortuary Drape na nějakém podiu v ČR těžko říct, protože se vrací ke koncertování po dlouhých devíti letech. Stejně jako po dlouhých deset letech vydali album „Spiritual Indepedence“, které Vás naprost vcucne do devadesátých let.
Do hajzlu, z tohodle máme fakt radost!

-----------------------------------------

NERVOCHAOS (BRA)
Cogumelo Records
Death/thrash Metal
www.Nervochaos.net
www.facebook.com/NervoChaos

Nervochaos jsou naši oblíbenci. Poprvé jsme je mohli vidět s Pentagram Chile v Modrý vopici, kde úplně rozbili naprosto parádním setem. Tahle kapela je tak hezky flexibilní, že je jedno jestli hrajou na malý stagi, nebo na velkým pódiu. Navíc na podzim budou mít prý nový album, takže to bude zase záruka kvalitní jízdy. Je vidět, že za těch 20 let se vypracovali ne sice do předních příšek, ale což se týče kvality, tak hodně vysoko.

-----------------------------------------

DESECRATOR (AUS)
Thrash Metal
www.Desecrator.net
www.facebook.com/DesecratorAus

Služebně nejmladší krev na celém tour jako opener. Na kontě za svou asi osmi letou existenci toho moc nemaj, pokud se nemýlím, tak jenom nějaký EP, nebo živák. Moc ti toho nepovíme, sami jsme zvědaví, jaký to bude, ale je pravda, že na otevření naprosto ideální kapela. Živá a věříme, že Vás pořádně rozpálí !

Nejlevnější vstupenky seženete do konce srpna za 400,- (Omezený počet jen na 50 kusů)
Vstupenky v předprodeji za cenu 490,- bude možné zakoupit přes prodejní portál Goout.cz, na místě pak budou lístky za 550,- Začátek ok

Sdílet Venom INC. , Vital Remains , Mortuary Drape , Nervochaos & Desecrator

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS