E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Pirate Party: na dosah Karibiku / DJ Evryday
Název akce:
Pirate Party: na dosah Karibiku / DJ Evryday
Datum konání:
pátek 22. červenec 2016 , 21:00 h - 23:59 h
Místo konání:
La Loca - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Nekategorizované
Zdroj:
296372207373261
Kliknutí
196

Popis


Pravé léto si zasluhuje pořádnou letní party. Právě proto pro vás připravujeme exotický zážitek s příchutí Karibiku, na který jen tak nezapomenete!

Pirátská party: na dosah Karibiku bude plná pirátů, autentických exotických dekorací, nebezpečně lahodných karibských koktejlů, kubánského temperamentu a těch nejlepších tanečních rytmů, o které se postará DJ Evryday. Jako bonus se možná dočkáte i Jacka Sparrowa! Oblékněte na sebe náležitý oděv a vydejte se s námi napříč nejvydatnějšímu pirátskému dobrodružství.

Toho největšího letního zážitku se letos dočkáte v klubu La Loca. Proč letět za piráty do Karibiku, když může Karibik přiletět za námi?

Dress code: BEACHWEAR, PIRATEWEAR
Akce začíná ve 21:00
Vstup ZDARMA
***
Real summer deserves a proper summer party. That’s why we’re preparing a huge exotic celebration with Caribbean flavor that will take your breath away!

Pirate party: the Caribbean within the reach will be full of pirates, authentic & exotic decorations, dangerously delicious Caribbean cocktails, Cuban temper and the best dance rhythms delivered by the one and only - DJ Evryday. As a bonus you may expect even Jack Sparrow to come! Dress up in a proper costume and come explore the pirate adventure that you will make you fall in love with summer even more.

The best summer experience is to be expected at La Loca. Why bother flying to Caribbean if Carribean flies over here?

Dress code: BEACHWEAR, PIRATEWEAR
Party starts at 9pm
FREE entry

Sdílet Pirate Party: na dosah Karibiku / DJ Evryday

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS