E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Klara Lewis /SE - Hyperaktivist /VE - DJ Neoru /CZ
Název akce:
Klara Lewis /SE - Hyperaktivist /VE - DJ Neoru /CZ
Datum konání:
čtvrtek 8. září 2016 , 22:00 h - pátek 9. září 2016, 03:00 h
Místo konání:
MeetFactory - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Nekategorizované
Zdroj:
302740700093600
Kliknutí
256

Popis

--- for english scroll down ---

Tento večer je součástí akce Veřejný dům. VSTUP ZDARMA

Klara Lewis (SE)
Švédská skladatelka a producentka Klara Lewis na sebe výrazně upozornila hned svým debutovým albem "Ett", které v roce 2014 vydal víděňský label Edition Mego. Ještě tentýž rok vychází na eponymním labelu švédského producenta Pedera Mannerfelta oceňované EP "Msuic". V roce 2015 se Klara Lewis pustila do studia audio-vizuální produkce a začala rovněž spolupracovat s anglických skladatelem Simonem Fisherem Turnerem a multimediálním francouzkým umělcem Rainierem Lericolaisem na sérii živých performancí k němému filmu Waltera Ruttmanse "Berlin: Der Sinfonie der Grossstadt" z roku 1927.
https://soundcloud.com/klara-lewis

Hyperaktivist (VE/DE)
V Berlíně usazená jihoamerická producentka Ana Laura Rincón alias Hyperaktivist stála na konci nultých let u zrodu venezuelské elektronické kultury. Drobné ale hyperaktivní aktivistce se po skromných undergroundových začátkcích podařilo v rodném Maracaibu vydupat ze země vlastní klub SOLO, který se během několika let tepajícím srdcem celé venezuelské elektroscény a kolem kterého se později zformoval kolektiv podobně naladěných DJs, pouličních a vizuálních umělců, VJs a grafických designer s názvem Next Phaze. S produkováním vlastní hudby nepřestala Ana Laura Rincón ani poté, co v roce 2012 přesídlila do Berlína. V jejích žánrově těžko zařaditelných fluidních setech se míchají dub, bass, electro a techno do nevšedních forem plných sugestivních a emocemi nabitých kontrastů.
https://soundcloud.com/hyperaktivist

DJ Neoru (CZ)
Domácí scénu bude se svým setem reprezentovat moderátorka Radia Wave a producentka Veronika Ruppert alias DJ Neoru.
https://soundcloud.com/neoruppert

Vystoupení Klary Lewis a Hyperaktivist jsou součástí platformy SHAPE 2016, která byla podpořena programem Kreativní Evropa Evropské unie.

//

This evening is part of Public House event. FREE ENTRY

Klara Lewis (SE)
Klara Lewis is a Swedish composer born in 1993. Her critically acclaimed debut album "Ett" was released by Viennese record label Edition Mego in 2014 and was followed shortly thereafter by the "Msuic" EP, released on fellow SHAPE-supported artist Peder Mannerfelt´s eponymous label. Lewis is studying her second year of a bachelor degree in Audio-visual Production. She is currently collaborating with English composer Simon Fischer Turner and French multimedia artist Rainier Lericolais on a series of live performances of new soundtrack to Walter Ruttmans classic 1924 silent film "Berlin: Die Sinfonie de Grossstadt".
https://soundcloud.com/klara-lewis

Hyperaktivist (VE/DE)
It was in 2009 when Hyperaktivist started to work on setting the groundwork for her DJ career. Ana Laura Rincón blended hyperactivity with activism, developing electronic music culture in her native Venezuela. Upon discovering the small underground electronic music scene in her hometown of Maracaibo, Rincón began organizing events, DJing along with friends and invited musicians. Later, she co-founded the SOLO club, which became a prominent and central space for electronic musicians and DJs from throughout country. She also formed the Next Phaze collective, comprising DJs, street artists, VJs, visual artists and graphic designers. Following completion of a degree in Mass Media, Rincón relocated to Berlin in early 2012, where she is currently producing her own music and just finished a degree in sound engineering. Her sets are powerful, deep, and stylistically fluid, without subscribing to just one particular sound or genre.
https://soundcloud.com/hyperaktivist

DJ Neoru (CZ)
The domestic scene will be represented by Radio Wave moderator and producer Veronika Ruppert a.k.a. DJ Neoru.
https://soundcloud.com/neoruppert

The Klara Lewis and Hyperaktivist shows are supported by the 2016 SHAPE platform, co-funded by the Creative Europe programme of the European Union.

Sdílet Klara Lewis /SE - Hyperaktivist /VE - DJ Neoru /CZ

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS