E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

KURTIZÁNY Z 25. AVENUE, LONG JOHN LAUNDRY (UK)
Název akce:
KURTIZÁNY Z 25. AVENUE, LONG JOHN LAUNDRY (UK)
Datum konání:
čtvrtek 29. květen 2014 , 20:00 h - 20:00 h
Místo konání:
Futurum Music Bar - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
309381522552417
Kliknutí
22

Popis

Dva zpěváci, nový kytarista a bubeník nebo tvrdší sound. Takové změny ohlašuje kultovní pražská klubová kapela Kurtizány z 25. avenue, která se po téměř roční pauze vrací na scénu. Kytarista, zpěvák a skladatel Tomáš Vartecký se společně s baskytaristou Janíkem Rupprichem obklopili novými muzikanty – bubeníkem Markem Macháčkem (Cocotte Minute), kytaristou Kryštofem Bartakovičem (Nameless Brothers) a zpěvákem Danem Kurzem (Atari Terror). V tomto složení bude mít kapela koncertní premiéru 29. května v pražském klubu Futurum. Jako host vystoupí britská skupina LONG JOHN LAUNDRY (UK).


„Je to návrat po delší pauze. V nové sestavě chceme ve Futuru hrát především skladby z našeho alba 2000?. Tedy písničky, které jsme dlouho naživo nehráli,“ popisuje kytarista a zpěvák Tomáš Vartecký.
S novou sestavou se podle něj do Kurtizán vrátí větší tvrdost a razance. „Velkou změnou bude i to, že máme dalšího zpěváka, se kterým se budu dělit o vokály. Já budu zpívat věci z poslední desky a Dan Kurz pak ty ostatní. Pro mě osobně to znamená návrat k pozici kytaristy. Budu mít po delší době víc prostoru hrát na kytaru,“ vysvětluje.
Kapela by chtěla v nové sestavě nahrát do letních prázdnin singl a poté se pustit do prací na novém řadovém albu.

Sdílet KURTIZÁNY Z 25. AVENUE, LONG JOHN LAUNDRY (UK)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS