E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Groove Dock vol. 32
Název akce:
Groove Dock vol. 32
Datum konání:
sobota 10. září 2016 , 21:30 h - neděle 11. září 2016, 03:00 h
Místo konání:
Jazz Dock - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
310575212629441
Kliknutí
231

Popis

Další edice jazzově tanečního večera! Od swingu přes bebop, hardbop, latin, fusion, acidjazz až po současný klubový sound. Servírováno výhradně z vinylových desek v souhře s živými muzikanty.

Tentokrát vystoupí s rezidentem Groove Docku Mr. Ultrafino DJane Babe LN a Rich FD na saxofon!

Mr. Ultrafino
Spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia1 a rezident pravidelných klubových akcí orientovaných na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku buduje pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Babe LN

Jedna z prvních českých DJek s více než dvacetiletou zkušeností za gramofony. Během své kariéry vystupovala na akcích od Bosny po JAR, spolupracovala s předními českými i zahraničními zpěváky a muzikanty a je také jedním z nejdéle působících moderátorů Rádia1. Přestože nejčastěji vystupuje na drum‘n‘bassových akcích, kořeny jejího repertoáru vychází z acidjazzu, ke kterému se v poslední době čím dál tím častěji vrací.

Rich FD (sax)

Matador české hudební scény, člen kapel jako je United Heads, Skyline nebo Universal Swing Brothers. Díky svému širokému žánrovému záběru a improvizační fantazii je a stálým a oblíbeným spoluhráčem DJů.

GROOVE DOCK: Vždy druhou sobotu v měsíci.
Startujeme po 21:30, do 22 h vstupné zdarma,
jednotné vstupné od 22 h 100 Kč.

DANCE TO JAZZ!

Sdílet Groove Dock vol. 32

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS