E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

BE24: Solomun (Diynamic/GER)@ ROXY
Název akce:
BE24: Solomun (Diynamic/GER)@ ROXY
Datum konání:
pátek 28. říjen 2016 , 22:00 h - sobota 29. říjen 2016, 07:00 h
Místo konání:
Roxy Prague - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
311118189234564
Kliknutí
259

Popis

Headlinerem 24. narozenin ROXY bude Solomun

Předprodeje vstupenek budou spuštěny online ve čtvrtek 12:00 za 630 czk + popl./V NoDu za 650 czk

Pražskou ROXY čeká v říjnu další nápor fanoušků bosenského producenta Solomuna. Majitel úspěšného německé labelu Diynamic se vrací po roce a tentokrát jako headliner 24. narozenin klubu ROXY - BE24. Jeho prosincový 6ti hodinový set patří jednoznačně mezi nejlegendárnější klubové noci v ČR. V říjnu budou mít druhou možnost i ti, kteří se v prosinci do ROXY bohužel nedostali.

Předprodeje budou spuštěny ve čtvrtek 11. srpna ve 12:00.

Solomun prožívá další rok na vrcholu, jeho eklektické dlouhé sety opanovaly během léta festivaly jako Melt, Exit nebo Love Family Park, jeho label Diynamic Music slaví 10 let na scéně (Diynamic Showcase) a letní Ibizu ovládl dvojící rezidentur Solomun + 1 v Pacha a Solomun + Live v klubech Destino a Ushuaia. Mezi jeho hosty patří toto léto např. Damien Lazarus, Henrik Schwarz, DJ Koze nebo Dixon. 1. srpna navíc vydal bilanční kompilaci remixů Selected Remixes 2009-2015 obsahující klenoty současné house music.
Loňské Solomunovo vystoupení bylo brzy vyprodáno, proto doporučujeme brzký nákup v předprodeji.

EN
Solomun has played a major role in redefining world house music, with productions, remixes and stand-out DJ sets that take the very building blocks of House and sensitively reconstruct them: adding a fresh, ultramodern twist to the genre. A well-respected underground producer for a number of years, he regularly hits the top spot of readers’ polls in music industry magazines - confirming his measure in every important category. On 28th October you will have a second chance to witness his spectacular dj set at ROXY Prague, this time as the headliner of 24th anniversary of ROXY – BE24. It is advisable to buy your tickets in advance. Presale wiil start this Thursday 11th August 12PM.

Sdílet BE24: Solomun (Diynamic/GER)@ ROXY

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS