E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Carnival Youth//Prague, Czech Republic
Název akce:
Carnival Youth//Prague, Czech Republic
Datum konání:
středa 18. leden 2017 , 20:00 h - 23:00 h
Místo konání:
Futurum Music Bar - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
314614088905862
Kliknutí
123

Popis

Carnival Youth / LV
"Propeller" European tour part 3
18.01.2017 - 20.00
Futurum Music Bar, Praha
vstupenky za 250,- Kč + poplatky v obvyklých předprodejích
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Lotyšská indie čtyřčlenná kapela Carnival Youth je jedna z nejúspěšnějších nových kapel nejen z Lotyšska, ale z celého Pobaltí, což dokazuje i cena The European Border Breakers na Eurosonic 2016. Carnival Youth letos v Praze vystoupili v Café V lese a 18.ledna 2017 se do Prahy vrátí a odehrají koncert ve Futurum Music Baru. Vstupenky za 250,- Kč + poplatky jsou k zakoupení na www.goout.cz, v sítích Ticketpro a Ticketportal.

Sound Carnival Youth míchá nápadité melodie, energii rockové hudby a neotřelé nápady – lyrické skladby a indie hity ztělesňují nadšení kapely a jejich lásku k hudbě. Jejich talent září nejen na deskách, ale i při jejich dynamických vystoupeních. Jejich nova deska “Propeller” připomíná Wolf Parade, Temples a Arctic Monkeys.

Od svého založení v roce 2012 Roberts Vanags, Aleksis Lurins, Edgars Kaupers a Emils Kaupers vydali celkem tři desky – EP “Never Have Enough”, debutové LP “No Clouds Allowed”, za které v Lotyšsku získali ocenění v roce 2014, a druhé album “Propeller”, které vyšlo v dubnu 2016. Všechny tři desky jim přinesly celoevropskou popularitu a uznání kritiky.

Carnival Youth zahráli na “NME Club Night” v KOKO v Londýně, vystoupili na mnoha festivalech, jako The Great Escape (VB), Sziget (Maďarsko), Positivus (Lotyšsko), Open’er Festival (Polsko), Reeperbahn (Německo), Eurosonic (Holandsko) a další.
Jejich písničky z “No Clouds Allowed” hráli ve svých pořadech Steve Lamacq (BBC 6 Music), John Kennedy (XFM) a Chris Hawkins (BBC 6 Music).

Více info:

www.carnivalyouth.lv
www.facebook.com/carnivalyouth
www.futurum.musicbar.cz
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Sdílet Carnival Youth//Prague, Czech Republic

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS