E-mailVytisknoutExportovat ICS

Akce

Felix Laband (Live) / JAR, special guest: Jon Kennedy / UK
Název akce:
Felix Laband (Live) / JAR, special guest: Jon Kennedy / UK
Datum konání:
čtvrtek 11. srpen 2016 , 20:00 h - 23:59 h
Místo konání:
Lucerna Music Bar - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Hudba
Zdroj:
316316415367337
Kliknutí
211

Popis

FELIX LABAND (Live) / JAR
Special guest: Jon Kennedy / UK
11. 8. 2016, doors 20:00
Lucerna Music Bar , Praha

Vstupenky v předprodeji jsou za 350 Kč + poplatky. Předprodej běží na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal.

Vstupenky online: https://www.musicbar.cz/program/felix-laband-live-jar-special-guest-jon-kennedy-uk/

TEMNÝ PRINC ELEKTRONIKY FELIX LABAND PŘIJEDE V SRPNU DO PRAHY

Praha se v srpnu dočká temné elektronické party v režii jihoafrického umělce Felixe Labanda, který představí 11. srpna v Lucerna Music Baru své nové album Deaf Safari. Laband v Praze uvede unikátní live show, kterou doprovází projekce vizuální umělkyně Kerry Chaloner. Večer odstartuje svým setem producent a DJ Jon Kennedy.

Felix Laband je považovaný za jednoho z nejinovativnějších a nejtalentovanějších umělců Jihoafrické republiky. Už od roku 2001, kdy vydal své debutové album Thin Shoes In June, cestuje po celém světě a sbírá uznání za svou experimentální elektronickou produkci. V současnosti má za sebou čtyři desky, přičemž poslední pojmenovaná Deaf Safari vyšla vloni v červenci u německého labelu Compost Records a po deseti letech pauzy odstartovala dlouho očekávaný Labandův návrat na scénu. Deaf Safari zaznamenalo spoustu pozitivních ohlasů od kritiky včetně 8/10 od magazínu Mixmag. „Jsem opravdu nadšený z vydání nové desky a z toho, že můžu opět začít vystupovat. Už je to deset let, co jsem vydal Dark Days Exit a ačkoliv jsem byl záměrně mimo hudební svět, nepřestal jsem nikdy skládat hudbu,“ uvedl Laband po vydání Deaf Safari.

Od vydání nové desky Laband pilně koncertuje s unikátní live show za doprovodu projekce vynikající malířky a vizuální umělkyně Kerry Chaloner. Se stejnou show přijede Laband také do pražského Lucerna Music Baru.

Jako speciální host se před show Felixe Labanda představí anglický DJ a producent Jon Kennedy, který ve svém setu zahraje i nové tracky z připravovaného LP HA!. Jon Kennedy se v hudební branži pohybuje už 15 let. Má za sebou 5 alb vydaných na prestižních britských labelech, remixy pro více jak 50 umělců nebo více jak 3 miliony plays na LastFM. Kennedy jako DJ anebo s živou kapelou za svou kariéru navštívil Jižní Koreu, USA, Čínu, Japonsko, Evropu a spoustu dalších zajímavých destinací. V roce 2007 založil vlastní label The Jon Kennedy Federation, jehož produkce se objevila ve dvou hollywoodských filmech, reklamách významných světových značek a řadě her.

https://www.facebook.com/Felix-Laband-18041251748
https://soundcloud.com/felix-laband

www.jonkennedy.co.uk
www.soundcloud.com/jonkennedy
www.mixcloud.com/jonkennedy
www.facebook.com/jonkennedymusicfederation

www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.instagram.com/lucernamusicbar
www.twitter.com/lucernamusicbar

www.cnfrnc.cz
https://www.facebook.com/cnfrnc

Sdílet Felix Laband (Live) / JAR, special guest: Jon Kennedy / UK

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitE-mailVytisknoutExportovat ICS